Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Magyar politika

A kérdés

Mit szóltok hozzá, hogy a cigányok nyugodtan fenyegetőzhetnek robbantással, ellenük nem indul eljárás? Pedig törvény szerint 2-3 évet is kaphattak volna közveszéllyel való fenyegetésért!

Ja, ha úgy akarsz robbantani, hogy nem jelentesz veszélyt másokra, akkor szabad ?

Nézd meg a videót, elég érdekes ! : http://www.youtube.com/watch?v=T5eWhUlnPCc&feature=player_em..

2011. aug. 27. 08:29  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Megtanulhatná mindenki hogy itt MO-on a Cigóknak mindent szabad amit a jó Magyar embernek nem! nekik minden meg van engedve minden el van nézve (házak kifosztása, zaklatás, késelés, önbíráskodás, undorító mocskos udvar és lakás, szval minden ami csak arról szól hogy Ölj! Pusztíts! Rombolj! ez nekik genetikailag kódolva van!

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont 2011. aug. 27. 09:22 Privát üzenet
Ez olyan mint, hogy ők pózolhatnak mindenféle fegyverrel közösségi oldalakon, mi meg nem.

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/13Időpont 2011. aug. 27. 10:17 Privát üzenet

"Ja, ha úgy akarsz robbantani, hogy nem jelentesz veszélyt másokra, akkor szabad ?"

Igen szabad. Én is robbantottam zárt katonai lőtéren, és gránátot is dobáltam. Nem csak hogy szabad, kötelező volt.

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont 2011. aug. 27. 11:53 Privát üzenet

"Ez olyan mint, hogy ők pózolhatnak mindenféle fegyverrel közösségi oldalakon, mi meg nem."

Már bocs, de a pózolást semmi sem tiltja. Én csak egyszerűen nem járatnám le magam egy ilyen képpel.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/13Időpont 2011. aug. 27. 11:54 Privát üzenet

>> A cigányok jelenleg védett állatok... Még!

Nem kellene védeni, mert a kihalás nem fenyegeti.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/13Időpont 2011. aug. 27. 12:21 Privát üzenet

Egy atomtámadást is csak 3 faj élné túl.

-A csótányok

-A patkányok

-A cigányok

De ez a 3 faj egyett jelent: Paraziták.

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/13Időpont 2011. aug. 27. 12:25 Privát üzenet

11:54!

Hallottál már arról a magyar fickóról akit bevitt a rendőrség mert a facebookján voltak képek amiken stg44-essel állt?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont 2011. aug. 27. 12:29 Privát üzenet
Nem hallottam, viszont az biztos, hogy nem emiatt.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/13Időpont 2011. aug. 27. 15:47 Privát üzenet

"Igen szabad. Én is robbantottam zárt katonai lőtéren, és gránátot is dobáltam. Nem csak hogy szabad, kötelező volt."

Akkor elárulnám, mert látom hülye vagy mint a pic*sa, hogy az a MH engedélyével történt képzés keretén belül.

Egyébként éles lőfegyverrel nem lehet pózolni, mivel azzal is megvalósítod a lőfegyver birtoklást.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/13Időpont 2011. aug. 27. 17:09 Privát üzenet
EZ VAN!!!!!!!!!!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/13Időpont 2011. szept. 23. 11:03 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Magyar Honvédség kezébe kerül a Szent Korona őrzése, már megint egy hortysta törvény, vagy ez szerinted a honvédség feladata?
Mit szóltok ahhoz, hogy a köznevelési törvény 633 iskola bezárásával és nyolcezer tanár elbocsátásával is számol?
Mi ez a nagy csönd az új választási törvény körül?
Miért nem esik egybe a "törvény", és az "erkölcs" Magyarországon?
Az új felsőoktatási törvény az újonnan felvettekre vonatkozik csak, vagy a már bennlévőkre is?
Ha a fidesz annyira fontosnak tartja mások véleményét és meg is ígérték, hogy ki fogják kérni a véleményeket a halhatóktól és egyetemektől a felsőoktatási törvény kapcsán, akkor miért nem kérték ki?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Magyar politika rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!