Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a cigányok nyugodtan fenyegetőzhetnek robbantással, ellenük nem indul eljárás? Pedig törvény szerint 2-3 évet is kaphattak volna közveszéllyel való fenyegetésért!

Figyelt kérdés

Ja, ha úgy akarsz robbantani, hogy nem jelentesz veszélyt másokra, akkor szabad ?


Nézd meg a videót, elég érdekes ! : http://www.youtube.com/watch?v=T5eWhUlnPCc&feature=player_em..


2011. aug. 27. 08:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Megtanulhatná mindenki hogy itt MO-on a Cigóknak mindent szabad amit a jó Magyar embernek nem! nekik minden meg van engedve minden el van nézve (házak kifosztása, zaklatás, késelés, önbíráskodás, undorító mocskos udvar és lakás, szval minden ami csak arról szól hogy Ölj! Pusztíts! Rombolj! ez nekik genetikailag kódolva van!
2011. aug. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Ez olyan mint, hogy ők pózolhatnak mindenféle fegyverrel közösségi oldalakon, mi meg nem.
2011. aug. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

"Ja, ha úgy akarsz robbantani, hogy nem jelentesz veszélyt másokra, akkor szabad ?"


Igen szabad. Én is robbantottam zárt katonai lőtéren, és gránátot is dobáltam. Nem csak hogy szabad, kötelező volt.

2011. aug. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

"Ez olyan mint, hogy ők pózolhatnak mindenféle fegyverrel közösségi oldalakon, mi meg nem."


Már bocs, de a pózolást semmi sem tiltja. Én csak egyszerűen nem járatnám le magam egy ilyen képpel.

2011. aug. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

>> A cigányok jelenleg védett állatok... Még!



Nem kellene védeni, mert a kihalás nem fenyegeti.

2011. aug. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Egy atomtámadást is csak 3 faj élné túl.


-A csótányok

-A patkányok

-A cigányok


De ez a 3 faj egyett jelent: Paraziták.

2011. aug. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

11:54!

Hallottál már arról a magyar fickóról akit bevitt a rendőrség mert a facebookján voltak képek amiken stg44-essel állt?

2011. aug. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem hallottam, viszont az biztos, hogy nem emiatt.
2011. aug. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

"Igen szabad. Én is robbantottam zárt katonai lőtéren, és gránátot is dobáltam. Nem csak hogy szabad, kötelező volt."


Akkor elárulnám, mert látom hülye vagy mint a pic*sa, hogy az a MH engedélyével történt képzés keretén belül.


Egyébként éles lőfegyverrel nem lehet pózolni, mivel azzal is megvalósítod a lőfegyver birtoklást.

2011. aug. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
EZ VAN!!!!!!!!!!
2011. szept. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!