Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "2020 előtt nem lesz euró" mi...

"2020 előtt nem lesz euró" mi a véleményed a dologról?

Figyelt kérdés

[link]


Szerinted rossz hír ez Magyarország számára?


2011. febr. 5. 14:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
48%
Én úgy emlékszem hogy 2010-re is igérték. Ez is akkora humbug mint a világvége.
2011. febr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
55%
Nem lepődöm meg. Szerintem akkorra sem lesz. Most abba nem mennék bele, hogy jó-e nekünk az euró vagy sem, csak elvileg efelé akarunk haladni, ahogy máshol is az EU-ban, már persze ahol nem az van (na jó, az angolokat leszámítva), és elég gáz, hogy nálunk még mindig nincs euró. Pedig kapálózunk már érte egy ideje.
2011. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
70%

Van egy vicc: mi az, ami mindig tíz évre van? Az euro, és a négyes metró.


Nem teljesen értem amúgy, hogy ha mondjuk ugye lesz 10 éven belül egymillió új munkahely,- központi választási ígéret volt ugye - akkor feltételezhetjük, hogy egy része megvalósul 2016-ra, szóval lenne egy olyan plusz a gazdaságban, ami megdobná ezt. Vagy nem lesz tartósan 3 százalék alatt esetleg a hiány?

Nem értem.

2011. febr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
65%
Ja, és: igen, rossz hír, mert jobban örülnék egy közös valutának, közös monetáris politikával. Simor jól csinálja a dolgát, - még egyszer: a DOLGÁT, AMI LE VAN NEKI ÍRVA A MUNKAKÖRÉBEN, NEM AMIT EGYESEK SZERINT KÉNE - de el fog bukni.
2011. febr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%

Én nem bánom, és szerintem nem rossz hír.

A görögöknek például van eurójuk, az első válság alatt majdnem bele is rokkantak.

Remélem nem is lesz.

2011. febr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
Mi a véleményem? B*ssza meg az állam... Európai szinvonalú árakhoz európai szinvonalú fizetés is kellene, de mivel ez jelen állás szerint kivitelezhetetlen így ha csak nem lesz világvége és mi leszünk a legkevésbé sérült ország, akkor állítom, hogy még 20 évig ceszhetjük az egészet...
2011. febr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
55%
Utána sem. De ez nem hír mert mindenki tudta. És mindenki örül is neki.
2011. febr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
45%

52

Nem, nem mindenki :)

2011. febr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
44%

4-es Metró sem lessz 2020-ig szerintem.. :D


Amúgy szerény véleményem szerint nem baj.. írták a Görögös példát elöttem.. ott a példa..

2011. febr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
65%

87

Görögország azért van csődben, mert egy irrálisan "jóléti állam" amit jelentős részben hitelekből fizettek.

2011. febr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!