Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megkérdezték Bakács Tibortól,...

Megkérdezték Bakács Tibortól, hogy miért pont téliszalámit lopott, ha éhes volt. Azt válaszolta, hogy a kérdés "álságos". Ez ebben az összefüggésben mit jelent?

Figyelt kérdés

Én sem értem, hogy miért nem lopott olcsó párizsit, hozzá néhány zsömlét, ha már lop.

Ha fázna, akkor nem adná alább a legdrágább polárkabátnál?

Valami egyszerűbb, de a célnak megfelelő ruhadarab nem felelne meg?

Mi ebben a kérdésben az "álságos"?


2011. febr. 9. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ez ember egy nagy pöts és pont azt akarja elérni, hogy róla beszéljen mindenki.

Szerintem kár is egy ilyen hü*lyével foglalkozni, mert ezzel csak azt éred el, hogy neki okozol örömet.

2011. febr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs gyakorlatom a lopásban, szerencsére, de ha végiggondolom... Miér lopott volna pont párizsit? Ha már kockáztatja, hogy lebukik, akkor legalább a finomabb, és tartósabb szalámit választotta. A téliszalámi rúdban hónapokig is eláll, míg a párizsi nem nagyon, ha megbontja. Az ízkülönbségről nem is beszélve.
2011. febr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 iDev ***** válasza:
100%
Azért mondta, hogy jobban felkapja a média a sz.r kis próbálkozását, amivel fel akarja hívni magára a figyelmet.
2011. febr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Hehe.. .a nagy médiatörvény elleni tüntetéseket szervező SZDSZ-es, mint téliszalámi tolvaj. Leküzdötte magát politikusok szintjére.
2011. febr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Ja majd pont elhiszem, hogy szegényke éhezik... Mennyit keres a ballib rádióban? mennyit keresett a megasztárban? Rendszeresen szerepel(t) a kereszttűzben az m1-en aszem.

Ki ne találjuk már, hogy a cigányok után már a közszereplők is megélhetési bűnözök. Egy közszereplő NE lopjon! (és bebaszva, szétkólázva ne okozzon cserbenhagyásos gázolást...)

2011. febr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:28

hehe, ez korrekt válasz, kár, hogy kedves barátunknak nem jutott eszébe, inkább ilyen hülyeséggel jön, hogy a kérdés az álságos...

Amúgy szimpla figyelemfelkeltés, semmi több! Én azzal a pojácával nem nagyon foglalkozom.

2011. febr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2011. febr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!