Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálja -tüntetőleg-Orbán...

Miért utálja -tüntetőleg-Orbán az öregeket, beleértve elsősorban a nyugdíjasokat?

Figyelt kérdés

A váalsztási igétekkel ellentétbe,csak megszorítások vannak!De miért a nyugdíjasokon tölti ki Orbán a bosszúját?


Tisztában vagyunk azzal,hogy az elmúlt 8 év alatt ebben az embeben annyi gyűlölet,utálat halmozódott fel,hogy már néha maga sem tudja mit csinál!


De mért kell olyan öregeket a padlóra küldeni,esetleg az önygilkosságba akiknek a havi jővedelmük még az 50.000.-Ft-t sem éri el?


Miért kell bruttósítani a nyugdíjt,miért kell a 65 év felettieknek megszüntetni az ingyenes utazást,miért kell elvenni a gyógyszertámogatást,mikor így sem tudják megvásásrolni azokat?


Miért adott kevesebb nyugdíjemelést,o.6 %kal,ami az ez évi nyugdíjalapot képezte volna?


Miér nem fizetnek a gazdagok 36%-s adót?


Selmeczi Gabriella 2.000.000.-Ft adó nem befizetése miatt etikusan viselkedik?


Lázárnak minek kellet luxus S8-as?


Szijjártó miért hazudik folyamatosan,kevés neki a 2.2 millió fizetés,mikor a felső határ 2.millió?


Összességében,a fentieket figyelembe véve Orbán miért nem lőveti a Dunába az öregeket,nyomorékokat?


2011. febr. 13. 09:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

"Látom,hogy az öregeket a sárba tiporják,..."


Nem tiporják őket a sárba, de hidd el, hogy nem lehet tartósan olyan politikát folytatni, amely az inaktívakat az aktív rétegek rovására egyoldalúan támogatja. Az ugyanis államcsődhöz vezet.

2011. febr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
73%
Senki nem utálja őket, de mivel a szocik fő szavazótáborát alkotják, eddig aránytalanul el voltak kényeztetve mindenféle kedvezményekkel. Kimondottan örülök, hogy az ingyenes utazásukat például megszüntetik.
2011. febr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
79%

Az öregek imádják őt! ne tévesszen meg senkit, hogy az MSZP fő szavazóbázisát a nyugdíjasok alkotják! Attól még jut bőven nyugger a Fidesznek is! :D

De azért megpróbálnék válaszolni:

"A választási igétekkel ellentétbe,csak megszorítások vannak!De miért a nyugdíjasokon tölti ki Orbán a bosszúját?"

Volt választási ígéret? Nem csak megszorítások vannak, de az tény, hogy amit szajkóznak, hogy mindenki jól jár az egy baromság!

"De mért kell olyan öregeket a padlóra küldeni,esetleg az önygilkosságba akiknek a havi jővedelmük még az 50.000.-Ft-t sem éri el?"

Az én környezetemben egy sem akar öngyilkos lenni, a nyugdíj amúgysem arra van, hogy "jól" éljenek!

"Miért kell bruttósítani a nyugdíjt,miért kell a 65 év felettieknek megszüntetni az ingyenes utazást,miért kell elvenni a gyógyszertámogatást,mikor így sem tudják megvásásrolni azokat?"

Mert valakiken spórolni kell! Mivel sok a nyugdíjas így rajtuk sprórol. Én inkább a sok rokkantnyugdíjas rokkantságát vizsgálnám felül, nem az utazási kedvezményt szüntetném meg!

Miért volt kevesebb emelés? A dolgozó embereknek sincs mindig béremelés, nem csak a nyugdíjasok szívnak!

"Miér nem fizetnek a gazdagok 36%-s adót?"

Mert a vállalkozók gazdagok. Orbán azt szeretné, ha beindulna a gazdaság. csak az nem jut eszébe, hogy ettől nem lesz nagyfokú fellendülés!

"Selmeczi Gabriella 2.000.000.-Ft adó nem befizetése miatt etikusan viselkedik?"

Ez legyen a legnagyobb bajod! Én inkább a vállalatok adózási morálja miatt aggódnék... (ugyanis nincs nekik)

Lázár autója legyen a legnagyobb bajod! Bár az tény, hogy kormányon más a véleménye a juttatásokról, mint ellenzékben :DDD

Szijjártó Orbán szócsöve

"Összességében,a fentieket figyelembe véve Orbán miért nem lőveti a Dunába az öregeket,nyomorékokat?"

Össze vissza írtál mindenfélét. Nem hiszem, hogy Orbán azon gondolkozna, hogy tudna még jobban kiszúrni a nyugdíjasokkal!

Gondolom nyugdíjas vagy! Komolyan arra számítottál ,hogy egy gazdagokat támogató párt, majd emelgeti a kis nyugdíjadat? ugye viccelsz?!

2011. febr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
74%

A kérdésedből süt a gyűlölet,olyan ember vagy ,amilyen a

kérdésed.Az ember szót nem érdemled meg.

Nyugdíjas vagyok,becsülettel dolgoztam és fizettem a tb-t

meg stb.Orbán Viktor csak az ország adósságát örökölte és

még kevesen vannak rács mögött,kimentették a vagyont,minde-

gyikönk fizeti.A nyolc év alatt senki nem kérdezte a véle-

ményünket,de most igen.A kis nyugdíjunkat beosztjuk,még az

unoka is kap sportszeletet.Mi ismerjük a nélkülözést is.

Remélem a szüleidet vagy a nagyszüleidet szereted.

2011. febr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
27%

Nekem az a döbbenet, hogy ezejk után még valaki Orbán mellé áll!?


Válaszolónak:

Én spec semmiféle választási ígéretet nem hallottam tőle.

Úgy gondolom, nem csak a nyugdíjasoknak tett keresztbe, hanem a gyerekeseknek is. 2,5 éves kisfiam van, amúgy is már több, mint egy éve keresek munkát, most csak olyat vállalhatok, ami max heti 30 órás. Így sem könnyű.

2011. febr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

"hanem a gyerekeseknek is."

elvileg éppen a gyerekesek miatt szív mindenki más

2011. febr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
78%

14:06:


Ha az MSZP maradt volna, már fél éve nem kapnád a GYES-t a gyereked után, Orbánnak köszönheted, hogy egyáltalán még kapod. Egyébként visszamehetsz dolgozni teljes időben is, de akkor ne várd el, hogy GYES-t kapj.


Ha majd visszamész dolgozni, a "szemét Fidesz" még adókedvezményt is ad neked a gyereked után.


Nekem is pici gyerekem van, és mivel még akarok is, el sem tudom képzelni, hogy ne a Fideszt támogassam, hiszen ők is támogatnak engem.

2011. febr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

12.06-nak!


Alapvető tévedédek és félreértések elkerülése végett,ismtelten közlöm, hogy az MSZP-t szintén megvetem!!!De amikor látom,hogy előttem egy kisöreg 4 szelet parizert vesz összeszorul a gyomrom,eszembejut a hazug papagáj/Szíjjártó/2.2 milliós fizetése,amit nem vett észre,vagy Selmeczi Gabriella 2 milliós "elfelejtett"adótartózása,nem beszélve Lázárról,aki az öregeket "nyuggereknek"nevezte!


Mindkét párt,kormány csak a hazugságból élt,miért nincs magyar mezőgazdaság,annak feldolgozó ipara,azért,mert Orbánék és az MSZP szétverte!Szétverték a magyar exportképes szerszámgépipart,mindent ami volt!


A mostani idők-a jelenről van szó-idősek szerint a Rákosi,majd a korai Kádár-korszakokat idézik fel,de ekkora nyomor állítólag ott sem volt!

2011. febr. 13. 15:28
 19/24 anonim ***** válasza:
Állítólag.
2011. febr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 doboszoli ***** válasza:
24%

Nem lát a nyugdíjasokban akkora maga mögé állítható szavazóbázist, mint mondjuk a határon túli magyarokban.

Ez a cél pedig minden logikát, emberséget, alkotmányt felül ír nála.

2011. febr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!