Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ellenszenvesek sokan...

Miért ellenszenvesek sokan ennyire a Jobbikkal?

Figyelt kérdés
Ők az egyetlen magyar párt akik eddig betartották az igéreteiket és akik értetek magyarokért vannak. Lehet hogy a Fidesz is tesz a magyarokért de a Jobbik tesz/tenne igazán. És nem hiszem el hogy egy gárdamellény vagy egy bakancs az ami nem tetszik. Ezt olyanok terjesztik akik tényleg rettegnek a Jobbiktól. Az mszp-sek, fidesz-esek. Ők félnek hogy az eddigi bohóckodásukat valaki megállítja és elkezd dolgozni. Komolyan nem veszitek ezt észre?
2011. febr. 17. 13:09
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Javítok: nem csak azért politizáltak így
2011. febr. 17. 15:22
 12/19 anonim ***** válasza:

Amúgy meg szerintem is kamu, h ennyire lement.

Ugye nyomták itt annó nagy büszkén a fideszesek, h orbán kiosztotta a gárdának a két pofont és eltüntette őket.

Jah... igen.... a médiából.

Nem is olyan rég kb. két hete itt vonultak Lakon meg nem is tudom még hol is volt vonulás, jah a fidesz székház előtt, máskor már rég benne voltak a tv-ben, most semmi.

Na mindegy, ennyit a két pofonról, ezt hozta a médiatörvény.


Amit írtam a cigókról meg melegekről még annyit hogy

itt volt Purgerious vagy hogy hívták aztán emlékszek egyszer itt fikázott egy kérdezőt, mert mit sír azon, h kirabolták a cigányok meg nem mer kimenni az utcára mert megfenyegették a cigók, h legközelebb is baj lesz.

Aztán mikor megjöttek a Jobbikosok, h segítenek rögtön azokat is lefikázta.

Aztán rá két perccel később meg a mi Purgerious barátunk mit csinált?

Kiírt egy kérdést amiben azon rinyált(pedig előtte még ő szólta meg a másikat), h Alföldi Róbert(aki egyébként meleg,csak h értsétek) telefonszámát nyilvánossá tették a kurucinfósok és h ez aztán micsoda dolog, ez túl megy már mindenen.

Na most ebből nem tudom nektek mi jön le,de nekem az h Purgerious lehet kicsit jobban szereti a fiúkat, mint a lányokat.

2011. febr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

15:40

Vagy cigány/zsidó/liberális is lehet.

2011. febr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mert hülyítenek bennünket, és sokan ezt be is veszik. Szánalom.
2011. febr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"Szerintem is csak a cigányok és a melegek érvelnek a Jobbik ellen"


Ja, és a tavasszal szavazók 90 százaléka cigány vagy b.uzi?

Gratulálok...

2011. febr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Akinek már van valamennyi józan esze, az ellenszenvesnek tartja őket. Neked nincs.
2011. febr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Mert a zsidók, cigányok, vagy az azokhoz tartozó, olyan gondolkodású emberek nem szeretnének rendet fegyelmet.


Van egy cigány, minden hónapban kap pénzt, azért mert ő cigány. Mellé még elmegy vasazni, esetleg lopni ezt az, egy gazdagabb rokon is ad ezt azt, seftelgetnek, szülnek, vígan elvannak. Miért szavazna ő a Jobbikra? Akkor el kellene mennie dolgozni.


Ugyanez van a multiknál, a cégvezetőkkel, ilyen olyan pénzmosásokból élőkkel. Nem akarnak rendet, fegyelmet mert NEM ÉRDEKÜK.


Van egy magyar ember aki elmegy reggel dolgozni haza jön este, eszik azt alszik is mert másnap korán kell kelni. Közben szép lassan nem tudja fizetni a számlákat, elúszik elveszik a házát, hajléktalan lesz. (Áprilisban lesz az elmaradt devizahitelesek kilakoltatása, abból is nagy botrány lesz. Jogosan.) Na ezek a mai magyarok.



Mit gondolsz kik vannak többen? :)

2011. febr. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szerencsém(?) volt részt venni néhány Jobbikos programon - nem önszántamból -, összegezve az történt, hogy belekezdtek egy beszédbe, két perc múlva már ott tartottunk, hogy azok a mocskos zsidók, cigányok, melegek...


Szánalmas. Egyetlen épkézláb, normális ötletet nem hallottam még a Jobbiktól, mást sem tesz, csak szid és gyűlölködik. Ja, mindezt olyan hangnemben, ami teljesen hiteltelenné teszi. A Jobbik beszél tiszteletről, holott maga sem tudja, hogy mi az...

2011. febr. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Ha a Jobbik ellen nem lenne ekkora lejárató-kampány nem 15%-on állna."


Ha nagyanyámnak áramszedője lett volna, ő lett volna a trolibusz. Milyen lejáratókampány? A Jobbik nem járatja le az ellenfeleit? Nem nevezi őket zsidóbérencnek, kommunistának, bu.ziknak? A 15% azt mutatja, hogy erre nincsen igény ebben az országban, leszámítva egy bizonyos réteget.


"Sajnos itt a gyk-n is nagyon sokan bedőltek ennek a lejárató kampánynak és a párt céljai helyett néhány nyavalyás mellénnyel meg zászlóval foglalkoznak..."


Ezt nem hiszem, szerintem ez az oldal egy Jobbik fellegvár, véleményem szerint azért, mert anonim. Az pedig a Jobbikot minősíti, hogy nem a tetteiről vannak megbélyegezve, hanem zászlókról és mellényekről.


"És a lejárató kampány azért volt/van mert félnek hogy egyébként a Jobbik túl nagy népszerűségre tesz szert és elrontja a fidesz meg az mszp játékát a Parlamentben."


Ez ostobaság, minden párt azt akarja, hogy az ellenfele ne tegyen szert nagy népszerűségre, vagy veszítsen belőle. Paranoia azt gondolni, hogy ez csak a Jobbik ellen irányul.


"És igen a Jobbik betartja az igéreteit nem kell ahhot kormányra kerülni hogy valaki betartson egy igéretet."


Milyen ígéretet tartott be? Komolyan kérdezem, mert nem tudom.


"Nem csak azért így politizáltak a választás előtt hogy bejussanak a Parlamentbe. Miután bejutottak ugyanolyan szenvedéllyel sőt dupla erővel képviselik a magyarságot."


Ez viszont nem igaz, ők maguk is elismerték, hogy elpuhultak, mióta a parlamentben ülnek. Épp most próbálnak visszatérni a régi módszerhez, mert elkezdtek veszíteni a táborukból.

2011. febr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!