Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem ért mindenki együtt...

Miért nem ért mindenki együtt a Jobbikkal?

Figyelt kérdés
Tudom a média a bűnös, de kíváncsi vagyok mit mondtok. Indokot is kérnék!
2011. máj. 2. 18:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
39%
csak
2011. máj. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
70%

Mégis miért kéne egyet érteni?

Ne a médiát hibáztasd, olyan sosem lesz, hogy valaki mindenkivel egyet ért.

Azért nem értenek egyet az emberek a jobbikkal, mert túlságosan szélsőségesek sokaknak. Nem mindenkinek szimpatikus az, hogy félkatonai szervezetek vonulgatnak, hogy gazdasági programjuk arra alapszik, hogy ütemezzük át az államadósságot, ami komoly presztízsvesztést jelentene, nem mindenki szereti a zsidózást, a cigányozást, a közrendvédelmi telepeket, és egyszóval a jobbik által vázolt képet.

2011. máj. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a társadalom pluralista, sosem lesz olyan párt amivel mindenki egyetért.
2011. máj. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%

Eddig már ezen az oldalon nagyon sokan válaszoltak a hasonló kérdésekre.

Különben sincs olyan párt,akivel mindenki egyetért.

2011. máj. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert az emberek nem egyformák.
2011. máj. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit bővebben is kifejteném:

Nekem nem szimpatikus az, hogy burkoltan mernek csak rasszisták és antiszemiták (értsd: Izraellel és politikájával szembehelyezkedők) lenni. Miért nem vállalják nyíltan? így csak szavazókat vesztenek. Én akkor szavaznék rájuk, ha nem burkoltan, hanem nyíltan vállalnák ideológiájukat.

2011. máj. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Én nagyon sok Jobbik videót néztem meg, rendezvényeikre járok, és ők tisztességes és becsületes magyar ember módjára mindíg felvállalják azt amit mondanak! Valaki irta hogy "félkatonai szervezetek". Mitről nyilvánulnak ők félkatonai szervezetnek? Másik: ezek a szrvezetek a nép által szerveződtek nem a Jobbik kreálta őket.

2011. máj. 2. 19:01
 8/27 anonim ***** válasza:
92%
Mert nem mindenki szeret stabil életkörülmények közt biztonságban élni.
2011. máj. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem érted meg, hogy a társadalom pluralista? Ha meg azt mondod ezek becsületesek az csak a te szubjektív álláspontod. Szerinted mi értelme van a kérdésnek ezekután?
2011. máj. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
69%

Kedves Kérdező!

Amikor szóba kerül Izrael vagy a cigány bűnözés, akkor a cigány bűnözés kifejezés szalonképes, a zsidózás nem. Ebből következően nem vállalják fel a nézeteiket csak a saját rendezvényeiken. Ez így nem vezet sehova. Ennyi az egész.

Miért kell köntörfalazni, ha mondjuk a Véderőről van szó?

Olvasd el ezt: [link]

2011. máj. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!