Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha hallgatok a Class FM-et,...

Ha hallgatok a Class FM-et, vagy a Neo FM-et érzed a politikai elfogultságot?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 15:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ClassFM és csak a morningshow

Balázs Feri Jani ők meg nem politizálnak

2011. márc. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egyik se hallgatom . Már rájuk untam!A zenei repertoárjuk kb 2 hónap és megundorodsz tőle mert akár el is játszom ha kell.

Néha a Jenőt hallgatom esténként munka közben , de már ott is unom a 2 méter röhögést, soha nem sikerült még megnevettessenek.

Nem éreztem ki semmilyen politikai színezetet egyikből sem .Kossuth-ot hallgatok legtöbbet.

Heti hetest szerettem , de mostanában elképesztő ostobák.

Szerintem Gálhegyinek akarnak nyalizni a sok Fidesz-ellenességgel . Mert kilóméterről látszik , h mostanában ő

ott a vezérürü.

Ezen kívül nem nagyon látok elfogultságot sem a TV2 sem RTL klubnál.Bár nem sokat nézem őket...

2011. márc. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Állandóan pop zenét játszanak. A zenék legalább 80%-a pop. Miért nem játszanak mást is? (egyébként például nemzeti rockot sehol sem játszanak)
2011. márc. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ha a popra van kereslet, miért játszanának nemzeti rokkot?
2011. márc. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!