Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért azoknak hiszünk még...

Miért azoknak hiszünk még mindig, akik több mint 20 éve becsapnak minket?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint az ország mai helyzetéért a vezető pártok a FIDESZ és az MSZP a kizárólagos felelősök, Magyarországon a foglalkoztatás alig 55%... Mindenki csak alszik miközben a "kedvelt" pártok a pénzt lopják és sorra hozzák az értelmetlen, nekik kedvező törvényeket, már ha éppen nem egymást szipulják... Miért nem lehet bizalmat szavazni a Jobbiknak? Mert radikálisak? Mi kell ide, ha nem radikálisság? Így is szinte el vagyunk ásva, mert 2004-ben csatlakoztunk az EU-hoz :-(

Mi lehet a kiút és miért a Fideszt támogatták annyian a választásokon és még most is?


2011. febr. 24. 21:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
19%

A Jobbik is csak egy párt.

Én már egy politikai párt mellett sem szavazok, mert értelmetlen az egész.

2011. febr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%

Hidd el, én évek óta kérdezem mindenkitől ugyanezt.

A válasz: Azért, mert a sok nyugdíjas könnyen befolyásolható, a kisebbség (akik lassan a többség) pedig arra szavaz, aki támogatja őket, a sok b.zi liberálisokra szavaz, és tekintetbe véve, hogy a magyarok többsége ostoba, naív, nem veszik észre, ha a szemükbe hazudnak, én egyáltalán nem csodálkozom azon, hogy ez az ország így el van maradva. SZÉGYEN!

Lassan fontolóra veszem Gyurcsány tanácsát, és elhúzok innen, mert nekem lassan már kezd elegem lenni ebből az országból, (és ezért sokszor szégyellem magam), hisz néhány évvel ezelőtt, még fiatal fejjel ölni tudtam a hazánkért.

2011. febr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
ölni tudtam volna- a félreértések elkerülése végett :P
2011. febr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Adj egy szavahihető, megbízható pártot, és én abban a pillanatban rájuk fogok szavazni. De jelenleg Magyarországon a lehetőségek: van a nagyon rossz, a nagyon pocsék, és a még rosszabb. Most ebből melyiket választod? Azt, amelyiktől a legkevesebb rosszat várod.
2011. febr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

"Adj egy szavahihető, megbízható pártot, és én abban a pillanatban rájuk fogok szavazni."

Nincs olyan párt.


"De jelenleg Magyarországon a lehetőségek: van a nagyon rossz, a nagyon pocsék, és a még rosszabb. Most ebből melyiket választod? Azt, amelyiktől a legkevesebb rosszat várod."


Én ebben a helyzetben egyiket se választom = nem megyek el szavazni se. Egyik se érdemli meg a szavazatomat.

2011. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
45%
Miért nem indultatok a választáson ha ennyire okosak vagytok, hah?
2011. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

A többinél ez sem rosszabb:


[link]


Én rájuk szavazok.

2011. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ha nem szavazol, akkor neked tökéletesen megfelel a többség véleménye :)
2011. febr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

"Véleményem szerint az ország mai helyzetéért a vezető pártok a FIDESZ és az MSZP a kizárólagos felelősök,"

Meg az MDF, az SZDSZ, az FKGP, a KDNP, a MIÉP

Miért pont a Jobbik? A radikalizmus miért lenne garancia arra, hogy jobban fogják csinálni? Sajnos a nemzetközi játékszabályokat nekünk is be kell tartani, ezt nem én találtam ki, sajnos így van, a Jobbik pedig erre- lássuk be- nem alkalmas!

Én inkább azt gondolom, hogy teljesen új pártok, új szemlélet kell, nem ez a jobb-bal felosztás!

Ja és még valami! Azért mert egy párt amelyik x ideológiát, eszmét képvisel és megbukott, nem jelenti azt, hogy az általa "hordozott" ideológia vagy eszme is megbukott volna. Erre hivatott a demokrácia, hogy ezt eldöntse a nép!

"Így is szinte el vagyunk ásva, mert 2004-ben csatlakoztunk az EU-hoz :-("

Nem emiatt lettünk elásva, hogy a pályázati pénzekről már ne is beszéljek... az nem az EU hibája, hogy ezeket a pénzeket nem a megfelelő helyre költötték! (amúgy én is EU szkeptikus vagyok, de ezt fontos lenne megérteni)

Miért a Fideszt? Mert ők voltak a legnagyobb ellenzéki csoportosulás. Ennyi az egész. Magyarországon utálatból szavazunk. Remélem ez változni fog.

2011. febr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
12%

"Miért nem indultatok a választáson ha ennyire okosak vagytok, hah?"

Nincs 5 milliárd forintom

2011. febr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!