Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért azoknak hiszünk még...

Miért azoknak hiszünk még mindig, akik több mint 20 éve becsapnak minket?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint az ország mai helyzetéért a vezető pártok a FIDESZ és az MSZP a kizárólagos felelősök, Magyarországon a foglalkoztatás alig 55%... Mindenki csak alszik miközben a "kedvelt" pártok a pénzt lopják és sorra hozzák az értelmetlen, nekik kedvező törvényeket, már ha éppen nem egymást szipulják... Miért nem lehet bizalmat szavazni a Jobbiknak? Mert radikálisak? Mi kell ide, ha nem radikálisság? Így is szinte el vagyunk ásva, mert 2004-ben csatlakoztunk az EU-hoz :-(

Mi lehet a kiút és miért a Fideszt támogatták annyian a választásokon és még most is?


2011. febr. 24. 21:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Mindegy kinek hiszel

Mindegy mit gondolsz!


Mindenki lop!


Ha az élmunkás hónap dolgozója becsületes Margitnénit állítod oda a a pékségből az is ellopja jövő hétre az egész államkasszát.


Mert megteheti, a lehetőség adott rá, miért hagyná ki?


Mindenki magának kapar, aki játsza a nagy hazafit az is.

2011. febr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Én a Jobbikra szavaztam anno, de valahogy most nem hallani nagy Gárdás akciókról, mozgalmakról, erődemonstrációkról stb, és nem azért mert a Fidesz hüdenagyon jól megvédi tőlük az országot, hanem azért mert már nem pumpálják beléjük a pénzt, hiszen nincs értelme 4 évig.


Majd figyeld meg jönnek a választások megint előkerülnek a gárdisták, meg a nagy hazafik.


Ez az egész csak szinház a pénzedért!

2011. febr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

"Miért azoknak hiszünk még mindig, akik több mint 20 éve becsapnak minket?"


Engem nem csapott be senki.


"Véleményem szerint az ország mai helyzetéért a vezető pártok a FIDESZ és az MSZP a kizárólagos felelősök"


Tehát az összes párt felelős. Ki szavazott rájuk? Egyikre vagy másikra mindenki. Akkor hát szerinted az ország helyzetéért az ország lakói felelnek. Biztos így van, de valljuk be, ez nem túl eredeti felfedezés.


"Miért nem lehet bizalmat szavazni a Jobbiknak? Mert radikálisak?"


A kutyát sem érdekli a jobbikosokon kívül, hogy "radikális"-e a pártjuk. A többség nem szereti a Jobbikot, mert vagy dilettánsnak tartja, vagy ellenszenvesnek, vagy mindkettőnek.


"Mi kell ide, ha nem radikálisság?"


Egy kis intelligencia és hozzáértés "kell ide". A legkevésbé sem a "radikálisság".


"Mi lehet a kiút"


Mindenkinek kicsit más a kiút. Neked pl. a tanulás, a munka és a takarékoskodás. Sosem késő elkezdeni. És ha összeszedted magad, akkor már nem leszel olyan pesszimista, mint most.

2011. febr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"Nincs 5 milliárd forintom"

Kopogtatócédulát kell gyűjteni, nem pénzt befizetni.

2011. febr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
12%
Azt hiszem nem értettél, egy párt felépítéséhez és a parlamentbe bejutáshoz és benntmaradáshoz (értsd: hosszútáv) kell ennyi! Másképp semmit nem ért az egész!
2011. febr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Jobbik java része már benn volt,MIÉP néven!A Jobbikot,most az Orbán álltal kitanítatott expolgárikörös Vona Gábor vezeti,de a párt tagja egy volt MSZP-s ,sőt volt MSZMP-s is! Azt nem értem,hogy ,akkor mértnem inkább az LMP? Bár nekem mindegy,a demokráciában hiszek,de ezeknek a pártoknak,beleértve az összes Parlamentben lévőt,nem!!!
2011. febr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
ma 22:19-vel egyetértek,kivéve azzal,hogy nem ilyen könnyű a kiút és joggal lehetünk dühösek is,a többségre ,akik hagyták becsapni magukat,sajnálom,hogy a sok exfideszes/exemeszpés szavazó átlag,most,hogy ne érezze magát hülyén elkezdett radikálisat játszani! Csak,hogy ez engem nem érint,engem akkor se csaptak be és most se fognak! De azért nektek hajrá "radikálisok"!
2011. febr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

ma 22:22


És? Vagytok ti politikaundorosak mondjuk 1 millióan. Fejenként 5000 Ft-ot még a RÁT-ból is félre lehet tenni mondjuk egy év alatt.

2011. febr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"Miért nem indultatok a választáson ha ennyire okosak vagytok, hah?"-

Se időm,se pénzem ,én a környezetemnek segítek,a családommal törődök,nem fogom ezt feladni,főleg,hogy én nem vagyok gazdasági szakértő! Minek szavazzak mondjuk 4(+1 fantom keresztény) pocsék pártra,ha úgylátom nem érdemes? Ettől függetlenül joggal kritizálhatom és követhetem a politikát nem???

2011. febr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

22:53


"Minek szavazzak mondjuk 4(+1 fantom keresztény) pocsék pártra,ha úgylátom nem érdemes? Ettől függetlenül joggal kritizálhatom és követhetem a politikát nem???"


Joggal kritizálhatod, legfeljebb joggal tartunk majd butának. Mivel azzal, hogy nem szavazol választásmatematikai értelemben az ÖSSZES parlamenti pártot egyszerre legitimálod. Tehát azt kritizálod, amit hevesen támogatsz.

2011. febr. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!