Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetne megértetni...

Hogyan lehetne megértetni hogy nincs cigánybűnözés, a videó szereplőivel? Egy ilyen helyen lakni nem ugyanaz, mint egy város egy jobb kerületében lakni és autóval járni?

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy ugyanazt az országot másképpen éljük meg? És miért nem hiszünk egymásnak, miért a gőg? Fontosabb bármi ideológia, vagy az, hogy mit mond a kedvenc pártunk, hogy miben higgyünk, vagy melyik másik pártot utáljuk a legjobban, mint az, hogy meghallgassuk azokat akik hozzánk tartoznak (ugyanis magyarok és egy országban élünk) és bajban vannak? Mint az, hogy segítsünk nekik valahogy? Pl. legalább azzal, hogy ne tagadjuk azt amit ők napról napra átélnek...


http://www.youtube.com/watch?v=zc-YJww4huM


2011. febr. 25. 06:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
nem lehet megérteni, mert VAN cigánybünözés!!!
2011. febr. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudod megértetni,mert van aki állandóan ezt sulykolja az emberekbe.: a cigány nem akar dolgozni,vérében van a bűnözés! Ez pedig nem igaz!

A rendszerváltás előtt a cigány nők és férfiak is mind dolgoztak,a gyerekeik iskolába jártak. Nem kellett segélyekből megélni nekik.

Azóta viszont egyre kilátástalanabb a helyzetük,és a megélhetésük! Természetes,hogy aki éhezik vagy fázik,hamarabb fog lopni!

Nem akarok vészmadár lenni,de nem leszek meglepődve,ha a következő években a nem cigányok között is többen fognak lopni.

2011. febr. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

"Természetes(!!!),hogy aki éhezik vagy fázik,hamarabb fog lopni!"

ne legyen ez már ennyire TERMÈSZETES, hogy lopnak az emberek egymástól!!!!

2011. febr. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Természetes,hogy aki éhezik vagy fázik,hamarabb fog lopni!


Három napja alig van mit ennünk. Van egy kisgyerekünk is, és nekem az a természetes, hogy nem megyek lopni akkor sem ha összeesek éhségemben az utcán. Fázni is fáztam mert kikötötték a gázt mert nem tudtam fizetni a lakáshitel miatt mégsem mentem lopni akkor sem. Én nevelek az "államnak" egy kedves, aranyos jól tanuló, jól szocializált kislányt, nem egy vadállatot. És ez nem nyomor kérdése.

2011. febr. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
Van cigánybűnözés. Ahogyan magyarbűnözés is van. Minden népcsoportban vannak bűnözők.
2011. febr. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, a Rózsadombon ahol Te laksz, lehet,hogy nincsen ilyen. Menj le hétvégére Borsodba, Szabolcsba, és utána alkoss ilyen véleményt. Akkor se lenne szerinted, ha neadjisten valamelyik idős rokonodat kínoznák,ölnék meg 1000 forintért az orkok?
2011. febr. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

VAN CIGÁNYBŰNÖZÉS!

Aki tagadja, az egyszerűen hazudik!

Aki nem tapasztalja, az ritka szerencsés ember. De ugye ami késik, nem múlik...

2011. febr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a probléma, hogy "csak lopnak". Lopnak, közben súlyos testi sértést követnek el, megölik az idős embereket, az utcán meg pár pofon kíséretében kirámolnak. Ha kést nem kapsz a hátsódba akkor már lehet örülni, hogy ennyivel megúsztad, ezt a kis lopást. Az iskolákban ellehetetlenítik a tanórákat, ha a tanár meg fegyelmezi őket, akkor jön az egész rokonság rendet csinálni.

A magyarok közt is van bűnöző, de itt egy kissé mások az arányok. Ha a magyarok is ilyen arányban bűnöznének, és ennyire erőszakosak lennének, akkor sehol nem lennél biztonságban, még egy lakótelepen sem. Ezek után viszont pont neked nem kéne tagadnod azokat a helyzeteket amit egyesek nap mint nap átélnek a békeszerető kisebbségünk miatt.

2011. febr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Jöjjön el Miskolcra 1 hétvégére aki szerint nincs cigánybűnözés.Kíváncsi vagyok hány féreg kötne bele pár perc alatt.A vérükben van.Pusztulna meg az összes ott ahol van.
2011. febr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Van cigánybűnözés. Nem azt jelenti, hogy minden egyes cigány bűnöző blablabla, milliószor leírtam. Van egy olyan kifejezés, fogalom, hogy fiatalkorú prostitúció. Ez sem azt jelenti, hogy minden egyes fiatal prostituált.
2011. febr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!