Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hungaristák! Ti miért lettetek...

Hungaristák! Ti miért lettetek hungaristák?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 17:25
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:

Aki igazi hazafi,az csak a Kárpát-medencében érzi jól magát nem? Itt fizet adót stb stb.

Úgyhogy az ne ugasson bele! Pláne nem ilyen álszentként!

A f*szát húzogassa,nem embereket lámpavasra!

2011. márc. 3. 20:36
 32/44 anonim ***** válasza:
Elképzelem,ahogy "haza" utazik,terepszemlét tart,akasztgat,aztán vissza utazik ,mint Endrú Vajna!
2011. márc. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
45%

Nos, én, aki "ne húzogassak embereket lámapavsra" vagyok és rosszabb vagyok a vörös terrornál... én ott voltam Franciaországban, amikor a cigányok kiűzése ellen tüntettek. személyesen, a rendfenntartók soraiból figyeltem (habár plexi mögül eleinte), ahogy néhány újliberalista hőzöngő "lángész" kővel dobálta az egyik kormányépületet. Nekem inkább azokat a Franciákat kellett visszatrtanom, akik szerinted olyan kevesen voltak, akik kidobálták volna a szemetet. 300 rendfenntartót és kb. 140-ünket rendeltek ki akkor egy másik egységből (nem nevezem nevén), bár abból kiindulva hogy a teljes nevem alapján sem találsz, nem hinném, hogy az eszméid ellenére bármilyen ayi tevékenységre képes vagy. De az a néhány ostoba éis szépen hazaballagott, amikor az oldalukon nézelődő cigánypok, akiket olyan hévvel védtek szépen kiszebelték mindannyiukat. Jopár társam már az elején kiszúrta, hogy kopasztják őket, de én bölcsen visszafogtam őket:

"Don't! Let them to know what that means: gipsy!"

Lefordítom a primitívebbeknek

"Ne csináljátok! Hagyjátok, hadd tudják meg mit jelent: cigány!"

És a kiváló tapasztalatok után elsunnyogtak, de előbb még összeszedettük velük az eldobált köveket és felvettük az adataikat, hogy kiszámlázhassuk a rongálás költségeit.

Ezzel arra céloztam finoman:

Mi van, belinkeljem a facebookom b+g, hogy megtalálj sur.... mókám? Ha ehhez is h vagy...

Látod, tudok ám én is csúnyán beszélni. És amit írtam nem fenyegtés, hanem egy éles jövőkép a fajtádnak. A nemzet, akár egy család. És aki egy családban úgy él, hogy közben nem szereti az egy áruló fattyú. Vannak persze, akik más országot éreznek otthonuknak és ott érnek el kimagasló eredményeket, de amíg meg nem találják eme országot, addig ahogy Petőfi is már utalt a fajtádraÉ

"Sehonnani bitang ember....". És ha emlékszik még valaki a folytatásra az is igaz. Mert te nemhogy az életed, de egy szép szót sem áldoznál arra az országra, ahol élsz. Szánalmas vagy. Sajnálom, hogy értelmes emberek elől eszed el az ételt és szívod el a drága oxigént. Javaslom, ne szólalj meg többé magyarul, nem vagy rá méltó. ha pedig elég tanulatlan és sötét vagy ahhoz, hogy más nyelvet ne ismerj, akkor menj egy távoli barlangba és tanulj meg ősember módjára hümmögni az általad pártolt szektort (cigány, zsidó, vagy akármi) követve. Én amiatt a gazdasági helyzet miatt kényszerültem elmenni, amit pontosan a te hozzáállásod teremtett meg. Se munka, se pénz, vállallalkozni sem érdemes már...

Szóval mielőtt megítélsz barátom, valóban nézz magadba. Ha a felét meg-, és túlélted volna annak, amit én, már anyuci szoknyája mellet sírnál nyüszítenél.

ÉN JÓHÍRNEVET SZEREZTEM MINDEN NEMZETTESTVÉREMNEK, BÁRHOVA VETETT A SORS! TE MIT TETTÉL LE AZ ASZTALRA? És te kedves 02-28 15:03-as névtelen válaszoló, te mit tettél le az asztalra? Senkiháziak avygtok, maradatok s ivadékaitok épp úgy továbbviszik mihasznaságotokat, jellemtelenségeteket és vértelenségeteket, ahogy az én dicsőségem minden Magyar testvéremre átszáll!

2011. márc. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

Megtaláltalak, az egyik válaszoló nem talált meg! Nemvolt nehéz kiszúrni, hogy te lehetsz a nagy hős, a jó hírnevű igaz magyar, az ingeden virító jelképről :D

Össze-vissza beszélsz! "Én amiatt a gazdasági helyzet miatt kényszerültem elmenni, amit pontosan a te hozzáállásod teremtett meg." Akkor meg ne legyen nagy a pofád, mert végül is elmenekültél a gondok elől! Természetesen a zsidók tehetnek arról, hogy itt nem sikerült boldogulnod ugye? Egy fajmagyar nem felelős a hazájáért ugye? Inkább te ne szólalj meg magyarul többé,mert kettőnk közül ÉN vagyok az,aki itt fizet adót, itt képzeli el a jövőjét! A sehonnai hazátlan ember pedig te vagy!

Soviniszta f@szkalap!

2011. márc. 6. 07:39
 35/44 anonim ***** válasza:

"Én amiatt a gazdasági helyzet miatt kényszerültem elmenni, amit pontosan a te hozzáállásod teremtett meg."

Hűha,micsoda kibúvás a felelőség alól! Ahelyett,hogy tennél valamit az ország érdekében,te ki hátrálsz és MÉG RÁM MERED FOGNI?? Öregapám,rég nevettem ilyen jót! De legalább akkor a "magyar" szót ne vennéd a szádra! Pofátlan népség!

2011. márc. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

"Senkiháziak avygtok” „De az a néhány ostoba éis szépen hazaballagott, amikor az oldalukon nézelődő cigánypo”„facebookom b+g, hogy megtalálj sur.... mókám” -

TE NEM VAGY MAGYAR! Beszélni nem tudsz! Maradj ott ahol vagy! Igénytelen alkoholisták nem kellenek,lejáratják az országot! Ide tanult emberek kellenek,nem ilyen gyáva csövesek,akik farkukat behúzva elnyüszítenek,ha gondba kerül a haza!

2011. márc. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
nos..én ki mertem tenni magam. hogy kinek vagyok szimpatikus és kinek nem, pont nem érdekel. A ti elismerésetekre sincs szükségem, nem kell aggódni. a kérdés, ti nagy Magyarellenes "hős" hazafiak, akik nem menekülnek, de szidnak mindenkit akiben van némi nacionalista érzelem, ti vajon ki meritek-e tenni magatokat? Ha én vagyok aki behúzza a farkát, miért arc nélkül írogattok? Szépen fedjétek fel a rusnya fejetek...járok én haza...majd meghívlak valami finom italra és elbeszélgetünk erről-arról. Gyáva sunyi kis tetvek :)
2011. márc. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

Nos én az azonosíthatóság alatt a netes megnyilvánulásokra, nicknevekre gondoltam! A kutya sem volt kíváncsi rád, a nevedre, az adatlapodra stb. Ha félreértetted az nem az én bajom. A hozzád hasonló bunkókkal meg nem szoktam iszogatni.

A gyávaságról csak annyit, hogy én nem menekültem ki ebből az országból! Akiben van nacionalista érzelem az nem megy ki külföldre élni. Pont

2011. márc. 12. 16:05
 39/44 anonim ***** válasza:
Tipikus gyáva kutya. előbb fröcsögsz az azonosíthatatlanságról, majd elbújsz, átfogalmazol. azt hiszed túlélnéd te azt a sörzgetést?!? Úgy ásnálak el a Blahán, hogy hagynék egy kis lyukat a fejed felett és megmutatnám a csöveseknek, hogy csináltam nekik ingyen budit. Aztán most lehet futni anyucihoz, hogy meg lettél fenyegetve. Az itteni százalékok pedig nem azt tükrözik, ki mennyire intelligens, csupán azt, hogy másoknak mennyire tetszik amit írsz
2011. márc. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

ma 10:03


Ez kinek ment?

2011. márc. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!