Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hungaristák! Ti miért lettetek...

Hungaristák! Ti miért lettetek hungaristák?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 17:25
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:

ma 18:39

A játékszabályokat a köztürelem,kimondatlan közmegegyezés alapján felfüggesztette! Anyukám,az a helyzet,hogy itt mindenki válaszol mindenkinek és most már ezalól ,te sem vagy kivétel!

2011. febr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:

Vicces amikor rápirítasz, hogy ne válaszoljon a válaszodra, miközben ezzel te is megszeged ezt a szabályt! :D

"De TE, a kérdésed, valószínűleg provokációnak szántad, ha nem elégszel meg a normális válasszal."

Nem provokáció, csupáncsak szerettem volna értelmes indoklást, de nem kaptam. Mondjuk nagyon nem is csodálkozom rajta! Buták és arrogánsak vagytok ez ennyiből is átjött! :D

2011. febr. 27. 19:17
 13/44 anonim ***** válasza:

egy hőzöngő kérdező? "Sverdans" NET-es megnyílvánulásai:

[link]

2011. febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:

ma 19:51

Rajatam kívül senkit nem érdekelsz! Be kell,hogy érjed szerény válaszommal! Mi az a RTLClub?

2011. febr. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
Tényleg beteg ez az ember!
2011. febr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:

Ezek a linkek most mégis mire bizonyítékok?

Ha arra akarsz utalni, hogy utálom a hungaristákat, akkor eltaláltad!

2011. febr. 27. 23:09
 18/44 A kérdező kommentje:

Ettől teljesen függetlenül tettem fel ezt a kérdést! Kíváncsi voltam, hogy mi visz rá valakit arra, hogy ilyen nézeteket valljon! Válasz helyett belinkelted, hogy miket írtam ide-oda.

A véleményemet vállalom, nincs miért szégyenkeznem! Pláne nem előttetek! :)

2011. febr. 27. 23:11
 19/44 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy ti név nélkül (értsd azonosíthatóság nélkül) nyomjátok itt a sódert! :D
2011. febr. 27. 23:14
 20/44 anonim ***** válasza:
75%

Nos, mivel más nem tette még meg kifejtem.

A hungarizmus szót (mint annyi mást) téves tartalommal kezeljük. Valójában mér maga a szó is hibás, mert mi magyarok sosem hívtuk magunkat sem Hungariannak, sem hungáriának. Hungária egy terület neve volt, aminek semmi köze a népünkhöz, aminek összetétele eredetileg sokszíná volt. Mi magyarok mindíg szívesen láttunk "idegeneket" magunk között, befogadtuk és hihetetlen toleranciával kezeltük.

Éllenben a nemzeti tudattal rendelkező emberek (akiket tévesen hungaistának nevezel, kedves kérdező) minden országban jelen vannak, és magyarországtól eltekintve igen nagy köztiszteletnek örvendenek. Francaiországtól, Hollandiáig. Fura mi? Ők ayok, akik megálljt parancsolnak a fosztogató, dühös arab lázongóknak (Franciaország), ki merik mondani nyilvánosan, hogy "Marokkóiak, takarodjatok haza" és senki sem hurcolja meg őket ezért. Mert az ugyebár az ő földjük, ahol azt szidnak, azt utálnak és azt néznek, akit kedvük tartja. "Az én házam az én váram" elv csak Magyarországon kelt közfelháborodást. Ez is fura mi? vagy az is fura, hogy ezek a nacionalisták azok, akikre pl. az említett országokban felnéznek, mert hagyományokat ápolnak és őriznek, nyelvet óvnak és védik a nemzetet, a fajt, mindazt ami az övék. Ez miért baj otthon?

Minél nagyobb a száma a magadfajta nemzeti tudat nélküli, a nyelven kívül semmi közöset nem mutató "ember"-ből (bocs de az állat szó is túlzás), annál több és brutálisabb lesz a hazafiból is, akik a rengeteg megaláztatástól már nyáladzva, köpködve irtanák a magadfajtát. Mert nem állapot, hogy külföldön megaláznak, mert idegen vagyok, otthon pedig azért mert Magyar! Én már-már úgy éreztem sehonnani vagyok. Nos... nézz magadba és rájössz, hogy te vagy a sehonnani. vedd számba miben hiszel, miért húzhatod ki magad, mi az amivel kiérdemelnéd egy idős, sokat szenvedett vidéki parasztbácsi elismerő tekintetét, akinek még a szemöldökének a rándulása is többet ér, mint életed minden nyomorult gondolata:) Megjegyzem jómagam is családostul, kővel a nyakadon bíználak a vén Dunára, hisz oly sok mocskot elmosott már.

Bocsáss meg, hogy ennyi tűz ég bennem, de remélem érthető a fent vázoltak alapján az én és még sokak elfogult vak dühe. És ennek a dühnek kell majd kardként lesújtania, hogy országunk népességének több mint a fele elveszejtése után, újjáteremtsük magunkat.

Sajna, ez a nagy helyzet. Elfogyot a szó, nem kell beszélni erről többet. Vagytok ti és mi. Neked nincs országod, én pedig harcolok a sajátomért. Akkor is ha ez téged és még sokakat bánt


Elnézést mindenkitől az esetleges helyesírási hibákért, hosszú ideje nem írtam Magyar billentyűzeten, sem pedig magyarul.


Tilburg.delivery@gmail.com

2011. febr. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!