Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Felsorolna nekem valaki...

Felsorolna nekem valaki konkrétumokat a ma megismert "Orbán csomagból"?

Figyelt kérdés
Kidolgozzuk, átalakítjuk, megtervezzük...............
2011. márc. 1. 13:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
De mi az a csomó konkrétum? Konkrétan, légy szíves, mert én egy árva kicsi darabkát nem olvastam sehol...
2011. márc. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

1 amit előbb hallottam a rádióban

Jövőre a tankötelezettséget 18 évről vissza állítják 15-re

aki nem kíván tovább tanulni mehet dolgozni.

2011. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Helyesen ez így hangzik: akinek nincs pénze rá, mehet dolgozni... :(
2011. márc. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

14.33-nak


Hát ez az!


Kidolgozzuk, felülvizsgáljuk, átalakítjuk, megváltoztatjuk.


De hogyan? Milyen lesz?


Na jó. 200 fős parlament. Miniszteri szabadság felezése.

És?

2011. márc. 1. 15:36
 15/22 A kérdező kommentje:
A tankötelezettség életkorának leszállítása, meg külön jót tesz a munkaerő piacnak. Még több szakképzetlen fiatal pályakezdő. Ez kell?!
2011. márc. 1. 15:40
 16/22 anonim ***** válasza:
63%
magyarán bejelentették, hogy már megint később fogják bejelenteni a gazdasági csomagot. Lassan egy éve nem képesek egy gazdasági csomagot lerakni az asztalra, csak a duma megy mindig..
2011. márc. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Ja, és még egy konkrétum: nem csökken a társasági nyereség adó.
2011. márc. 1. 15:56
 18/22 anonim ***** válasza:

Néhány mondat:


stabilitási tartalék a végösszeg brutális: 250 milliárd forint.

Belügyminisztériumnak aligha van más lehetősége, mint a rendőrségtől elvonni.

Könnyebben nyúlhatnak a kulturális célú, vagy például a fogyatékosokat segítő támogatásokhoz. Ha ehhez hozzávesszük, hogy az úgynevezett árkiegészítő támogatásokból, vagyis például a tömegközlekedési kedvezményekhez adott hozzájárulásból 10 milliárdot vág vissza a kormány, akkor talán mindenki számára egyértelmű: húsba vágó megszorítást jelent a kormánydöntés.

A kormány a saját kiadásain arányaiban is kevesebbet akar spórolni, az ilyen pénzekkel gazdálkodó közigazgatási és igazságügyi tárca viszonylag könnyen úszta meg a zárolást. Határozat szól arról, kiken tilos megtakarítani. E tekintetben az egyértelmű győztes: az egyház.


Ökörköri

2011. márc. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Sz1u ***** válasza:
Kilenc hónap után sikerült előállni egy ekkora szarral... Nesze semmi fogd meg jól! Pedig a választások előtt fennen hangoztatták, hogy van programjuk. Íme...
2011. márc. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

21:13


"Kilenc hónap után sikerült előállni egy ekkora szarral... Nesze semmi fogd meg jól!"


Neszesemmi, ugye?


Ha viszont bátrabb lenne a csomag (nagyobb megszorításokat tartalmazna), akkor pont te és a hozzád hasonlók vinnyognának a legjobban.

2011. márc. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!