Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Felsorolna nekem valaki...

Felsorolna nekem valaki konkrétumokat a ma megismert "Orbán csomagból"?

Figyelt kérdés
Kidolgozzuk, átalakítjuk, megtervezzük...............
2011. márc. 1. 13:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Csináljuk meg a Magyar Konkrétumok Pártját, oszt ott mindenki keresheti a konkrétumot... Vagy ebben sincs konkrétum?


Styloo (okleveles konkrétum mester)

2011. márc. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Sz1u ***** válasza:

23:54


"Ha viszont bátrabb lenne a csomag (nagyobb megszorításokat tartalmazna), akkor pont te és a hozzád hasonlók vinnyognának a legjobban."


Nagyon tévedsz! Én pont azt vártam tőlük, hogy nagy lendülettel fognak hozzá a "rendbetételhez". Mint, ahogy ígérték (ill. acsarkodtak) a választások előtt, ugye... A fene bánta volna, ha belecsapnak a közepébe (mert előbb-utóbb úgyis muszáj lesz), de így megint elvesztettünk kilenc hónapot.


Te tudsz mondani valami értelmes(!) tettüket az eddigi kormányzásuk alatt? Lassan abból az időből is kifutnak, hogy tudjanak visszamutogatni az előző 8 évre!


Nem azt mondták a választás előtt, hogy kész programjuk van? Kilenc hónap után még mindig csak a langyos fost kavargatják?

2011. márc. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!