Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az Orbán...

Mi a véleményetek az Orbán csomagról?

Figyelt kérdés

Itt a forrás a csomag elemzéséről:

[link]


2011. márc. 1. 23:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
ez mind szép és jó de várjuk ki a végét
2011. márc. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
15%
Jó irányú, de nem elég bátor lépések. Sokkal nagyobb nyugdíjcsökkentésre lenne szükség.
2011. márc. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%

Az, hogy megígértek fél éve is fűt fát, mi lett belőle? Nagy büdös semmi, vagy nagy büdös tök ellenkezője.


Csak egy pár apró példa a kampány során és a megválasztás után közvetlenül elhangzott ígéretekből:


- Munkahelyeket teremtünk --> A mi kerületünkbe szept. 1-től több száz közalkalmazottat vágnak utcára (iskolákból, művelődési házakból, óvodákból, irodákból)


- Megreformáljuk a nyugdíjrendszert --> lenyeljük a nyugdíjrendszerben lévő pénzt, nyugdíjat már senki sem kap majd, max. alamizsnát


- "Munka, család, egészség, rend" összefoglaló kampányszlogen! --> Munka továbbra sincs, csak fusi, családalapításra átlagembernek havi 100K-ból esélye sincs továbbra sem, az EÜ-ből idén mégtöbb pénzt vontak el, mint a tolvaj szocik rend meg nincs, mert a cigányok jó szavazók, nem szabad őket bántani, a gazdasági maffia kifizette akit ki kellett, a rendőrségnek joga már nincs semmihez, csak ahhoz, hogy szedje be a bírságokat a saját fenntartására...


Ígérgethet így majd egy év után OV bármit, mi is tudjuk és ők is tudják, hogy hazugság az is amit kérdez. Ez az egész szöveg is amit linkeltél egy hatalmas hanta. Hogy a büdös életbe írhatnak le ilyet, hogy asszongya: "A 350 milliárdos gyógyszerkassza kiadásainak fedezetére hitelt vesz föl az állam, és ez a pénz "egy átláthatatlan és korrupt rendszeren keresztül a gyógyszergyárakhoz kerül" Bakker, tán át kéne alakítani azt az "átláthatalan és korrupt rendszert" és leültetni a hűvösre a felelősöket egy jó 20 évre. Mintha nem tudnák maguk között, hogy pontosan ki mikor mennyit lop és kinek a "baráti" cégei csinálják a melókat...

2011. márc. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%

" Munkahelyeket teremtünk --> A mi kerületünkbe szept. 1-től több száz közalkalmazottat vágnak utcára (iskolákból, művelődési házakból, óvodákból, irodákból)"


Most indul az új Széchenyi terv, több új vállalkozást és munkahelyet fog teremteni.


" Megreformáljuk a nyugdíjrendszert --> lenyeljük a nyugdíjrendszerben lévő pénzt, nyugdíjat már senki sem kap majd, max. alamizsnát"


Azt mondták megvédik a nyugdíjrendszert, meg is tették, újra fenntartható lesz.

2011. márc. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Azt, hogy semmi... És ezt a piac is látja.

El kellene ezeket zavarni a fenébe. Én rájuk szavaztam, örültem a 2/3-nak, mert azt hittem élnek majd vele, és nemcsak visszaélnek.

2011. márc. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%

Bele kell törődni, aki 50-nél fiatalabb lófsz lesz neki, nem nyugdíja.

Neked meg aki a nyugdíjakat akarja még tovább nyírni, remélem anyádnál kezdik az intézkedéssort.

Azt meg,aki rokkantnyugdíjasokra vadászik, hogy a havi 44k-t is elvegye tőle, bele kell bszni a dögkútba.

2011. márc. 2. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 doboszoli ***** válasza:
90%

Sok a ködös ígéret, kevés a konkrétum. A szokásos.

04:47-tel kb. egyetértek.

2011. márc. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 doboszoli ***** válasza:
69%

Ja!

Kedves Ákos! Üdvözöllek a Föld nevű bolygó Magyarországnak

nevezett részén!

2011. márc. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%

"Most indul az új Széchenyi terv, több új vállalkozást és munkahelyet fog teremteni."


Ha - HA - HAHAHA

Na erre had ne mondjam, hogy milyen k*rva kíváncsi leszek...


"Azt mondták megvédik a nyugdíjrendszert, meg is tették, újra fenntartható lesz."


No comment. Aki nincs most nagyon közel a nyugdíjhoz annak aprópénz lesz a nyugdíja. Wow! Ezt nevezem fenntarthatóságnak. Végülis fair, 45 éven át fizetünk havi soktízezret, hogy 15 évig kapjunk vissza belőle havi 30-at. Jó üzlet - az államnak. Persze azt, amit fejlett országokban, hogy nem fizetek nyugdíjjárulékot és nem is kérek nyugdíjat áá.... azt nem lehet.

2011. márc. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%

"Én rájuk szavaztam, örültem a 2/3-nak, mert azt hittem élnek majd vele, és nemcsak visszaélnek."


NA B*MEG! Pedig ezt akartátok! Vagy mégse lesz tejjel mézzel folyó Kánaán Viki Király uralma alatt? Akkor lettél volna te is ilyen okos, amikor őket beikszelted, b*sszameg!


Egyébként ez a kis füzet, mit reformcsomag néven majd egy évnyi "kemény" munka után elénk mertek tolni egy nagy nulla, ilyenekre a diplomagyár fősulikban is csak max. hármast szoktak adni. Amit meg le is írnak az kb. nagy szopás, Gyurcsány éra x5.

2011. márc. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!