Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az Orbán-cso...

Mi a véleményetek az Orbán-csomagról?

2011. máj. 16. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy fájdalmas, de vannak benne hasznos lépések is, melyek segítik a gazdaságot, és megteremtik a kisállamot. A cél pedig szentesíti az eszközt, márpedig az államadósság csökkentése igen fontos cél.
2011. máj. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

A kérdésedet gyors-olvasással úgy olvastam, hogy ".. Orbán csomagol.." és hirtelen megörültem. Én marha! Minek szavaztam rá, azt nem tudom, de ha lesz "Orbán takarodj", akkor a helyem a Parlament előtt lesz.

Mifelénk az a közmondás járja, hogy "vásár után okos a paraszt" és ez a csomagra is igaz.

De legalább tisztességesen, becsületesen megmondhatták volna, hogy gyerekek kib@unk veletek. Akkor most nem sírnának ennyien.

Ezek rosszabbak, mint a komcsik.

2011. máj. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:22

Ugye azzal csökken az államadósság, hogy26%-al drágábban veszik fel a hiteleket.

Ezeket a lépéseket (Szél Kálmán terv)nemrég még úgy hívták, hogy megszorítások.

2011. máj. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Az hogy a legundorítóbb az eddigiek közül, mert a szegényeket nyúzza (ami ugye megvolt az előző kormányoknál is) a gazdagoknak viszont ad. (ami nem)
2011. máj. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12%

Hát ez jó:-) Valaki feltett egy gagyi videót, és rögtön mindenki ráharap:-) Szegény munkanélküliek, mehetnek vissza melózni 3 hónap után...nem egy ismerősöm alapozta arra az életét, hogy munkanélküliből élt, mert nem bír felkelni 8-kor.

Elvették a GYES-t:-) röhögnöm kell! Nem vették el, csak közölték, hogy ha dolgozol teljes munkaidőbe, akkor nem kapsz. Azt kihagyta a videó, hogy ha az anyuka visszamegy rész munkaidőbe, akkor kap, sőt a cége Őt kedvezőbben visszaveheti. Igazán szemetek, ugye?

Az ápolók és orvosok elvándorlása ez aztán nem új téma.

Bezzeg az LMP az aztán párt.

2011. máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ekerülhetettlen megcsinálni.
2011. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!