Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz rend ebben az...

Mikor lesz rend ebben az országban? Mikor lesznek tisztességes politikusok és mikor fogunk úgy élni mint a többi uniós ország?

Figyelt kérdés
Vajon eljön az az idő?Vagy már örökre a nyugati országok csatlósai maradunk?Mikor fogunk már észhez térni és rendbe rakni azt az elkurt országot?Már szinte nincs is közép réteg,hanem vagy ku.rva gazdag vagy olyan csoró mint a templom egere!Mikor jön el az a pillanat amikor az jár jobban aki tiszteségessen keményen dolgozik a pénzéért és meg is él belőle,ahogy mondjuk a nyugati országokban?!Szerintetek mikor jön el az az idő?
2011. márc. 6. 20:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Sztem kb 35-40 év és viszonylag talpra tudunk állni, de amíg a jelenlegi pártok vannak addig hiába a próbálkozás.
2011. márc. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én általában mindig az osztrák életet szoktam viszonyittási alapként felhozni!Szerintetek ahhoz menyi idő kellene,ha nem is úgy de valahol megközelittené az életszinvonal!
2011. márc. 6. 20:39
 3/16 anonim ***** válasza:
34%
első jól mondja
2011. márc. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Akkor aki teheti az menjen el ebből az országból?Most 25 vagyok,ha ez 30-35 év múlva realizálodik,akkor én már 60 éves leszek,akkor már nekem oly mindegy lesz!
2011. márc. 6. 20:43
 5/16 anonim ***** válasza:
Ahogy most a dolgok állnak,inkább nagyobb lesz a szakadék,nem pedig csökken.
2011. márc. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De hogy éljük így normálissan az életünket?Ha az ember attól retteg minden egyes pillanatban hogy mikor rakják ki a meló helyéről és mikor veszik ki a feje felől a lakást?Nem tudom hogy ti,vagy a többi fiatal milyen jövő képet lát maga elött itthon,de én semmi jót!Vagy itt maradok és gürizek életem végéig havi 100 ezerért,vagy lelépek külföldre,mert ez egy vicc.
2011. márc. 6. 20:46
 7/16 anonim ***** válasza:

Az élet nehéz, de nem reménytelen, mindig van jövő, nem panaszkodni kell, tenni.

Magyarország viszonylag gazdag ország, hányan szeretnének így élni, mint mi.

2011. márc. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Az élet nehéz, de nem reménytelen, mindig van jövő, nem panaszkodni kell, tenni.

Magyarország viszonylag gazdag ország, hányan szeretnének így élni, mint mi.


Ez nem panaszkodás,csak reális gondolkodás!A semmiből nem tudsz többet teremteni!Itthon hiába probálsz kitőrni tisztességes úton nem megy!

Viszonylag gazdag?Hát de jó lehet neked!:)Az biztos hogy van ennél rosszabb is az tény és való!De azért szerintem annyira nem frankó itt a helyzet mint ahogy azt sokan gondolják.Persze kinek mi a jó?!Én pl nem tudnék eltartani havi 100 ezer ft-ból egy családot!Az a nem mindegy hogy havi 100 ezer vagy 150 ezer,mert az 50 ezer már sok embernek nagyon sokat segíttene!

2011. márc. 6. 20:52
 9/16 A kérdező kommentje:
De múltkor olvastam itt egy kérdezőnek a kérdését,aki eladóként dolgozott és heti 48 óra munkával havi 35-50 ezer ft-ot keresett!Ha ez jó akkor én kérek elnézést...
2011. márc. 6. 20:54
 10/16 Dick Esmen ***** válasza:
A válasz:soha.Ok:a magyar embereknek nem kellennek ezek.Eredménye:a normálisok szívnak.
2011. márc. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!