Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted az Aktívban bemutato...

Szerinted az Aktívban bemutatott "Cigány Szupermen" az igazi magyar utcai valóságot mutatja be?

Figyelt kérdés
Szerintem Magyarországon több magyar halt meg rasszista indíték miatt, mint cigány. De ez magánvélemény.
2011. márc. 11. 20:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37%

köze nincsen hozzá.

Az igazságért keressétek fel ezt az oldalt: kuruc.info

2011. márc. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%
Azért kicsit bővebb infóval is szolgálhatnál laikusok kedvéért.
2011. márc. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
39%

A Kurucz-infó mindet ír,csak az igazságot nem.

Nem láttam a műsort,így nem tudok róla mondani semmit.

2011. márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
98%
Majdnem eldurrant az agyam, mikor megláttam a TV-ben a bejátszást... Megmondva őszintén k.... kiváncsi lennék rá, mikor lesz a TV-ben Horák Nóriról, Szögi Lajosról, vagy akármelyik ismertebb MAGYAR áldozatról dokumentumfilm, vagy akárcsak egy-egy bejátszás. Nekem hányingerem van az egész médiacirkusztól. Undorító, amit csinálnak a cigányvédők.
2011. márc. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
55%
Valaki kicsit bővebben leírhatná, hogy mi van, mert sajna nem láttam. Köszi!
2011. márc. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
27%

Inkább az undorító, hogy amikor szembejön egy kérdés egyetlen indokotok, hogy "oszt Szögi Lajossal mi van?"

Emberek Szögi Lajos lassan 5 éve halott, és ott nem rasszista indíték volt, hanem azt hitték a gyereket elütötték, persze nincs mentség arra hogy agressziót alkalmaztak, de közel sem beszélhetünk szervezett cigány bűnözésről, ráadásul az annyiszor szajkózott cigány kettős mércéről sem az olaszliszkai lincselésért valamennyiüket bűnösnek találták, és súlyos börtönbüntetéseket szabtak ki rájuk.

Ezek után sok víz lefojt a Dunán de még mindig csak Szögi Lajos a példálózás tárgya....

Szerintem több cigány halt meg rasszista indíték miatt ,mint magyar. Főleg, mert a cigány bűnözők nem faji kiteljesedésből hanem pénzért értékekért követnek el bűntetteket.


Hozzátenném ez az egész cigány<>magyar ellentét csupán a szélsőjobboldali média propagandája ahol ha nem foglalsz álláspontot csúnya cigánybarát antimagyar vagy...

2011. márc. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért példálóznak Szögi Lajossal mert őt legalább berakták a híradóba.Nem is sejtenéd mily rengeteg "Szögilajos" halt még meg a cigányok "jóvoltából".Szerintem ha van ügyész,bíró bv-tiszt az ismerősi körödben az egy közös kávézás során több eseted tud mondani mint amennyi cigány áldozatot te összeszámolsz kutatómunkával.

Írod hogy de a cigányok nem rasszista szándékból szoktak ölni hanem pénzért.Na ehhez mit lehet hozzászólni?!Ha hozzád odamegy valaki hogy"nyugi nem a származásod miatt nyírlak most ki hanem a pénzedért" akkor boldog leszel??!!

2011. márc. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

"Ha hozzád odamegy valaki hogy"nyugi nem a származásod miatt nyírlak most ki hanem a pénzedért" akkor boldog leszel"


Általában megelőzi a pénzt vagy életet, vagy valami hasonló értéket átadni kérő szócsoportosulás, ellenben az összes zsidót romát miegymást azonnal Dunába lövésre érettnek tituláló "magyarokkal".

2011. márc. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%

Szóval akkor én legyek boldog hogy ha "készségesen kipakolom a zsebeimet" akkor talán túlélhetem a találkozást.

Nekem a gyilkos az gyilkos,a bűnöző meg bűnöző és mint a Kékfény c. műsort az átlagosnál gyakrabban néző egyén e kifejezések hallatán hát nagyon nem valami világos pofa ugrik be.

Te gondolom leragadsz a kereskedelmiseknél ahol enyhén szólva szelektálják az eseteket.

2011. márc. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

[link]


Elnézést, hogy késtem a link megadásával :) csak most rakták fel.

2011. márc. 12. 08:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!