Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted az Aktívban bemutato...

Szerinted az Aktívban bemutatott "Cigány Szupermen" az igazi magyar utcai valóságot mutatja be?

Figyelt kérdés
Szerintem Magyarországon több magyar halt meg rasszista indíték miatt, mint cigány. De ez magánvélemény.
2011. márc. 11. 20:43
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

És kedves Szarkasztikus "cigányvédő" Ákos, ha olaszliszkán nem rasszista támadás volt, akkor miért kiabálták, hogy "öld a magyart!". Mellesleg azt a retket is elítélték. Még szép.


http://www.youtube.com/watch?v=JXLeWaZvR9I

2011. márc. 12. 08:31
 12/23 anonim ***** válasza:
94%
A cigányoknál már csak egy fajtát utálok jobban, az ilyen szarkasztikusákos féléket!
2011. márc. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Kösz a linket, de nem néztem végig, mert az első 30 mp-ben felidegeltem magam. A magyarok ellen elkövetett brutális gyilkosságokról csak azért nem készül színdarab, mert nem tudnák belesűríteni 2-3 órába.
2011. márc. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
5%

"És kedves Szarkasztikus "cigányvédő" Ákos, ha olaszliszkán nem rasszista támadás volt, akkor miért kiabálták, hogy "öld a magyart!". Mellesleg azt a retket is elítélték. Még szép."


és mi az első két komment a videón?



"HITLER ÉLHETETT VOLNA MÉG PÁR ÉVET!!! KIIRTHATTA VOLNA EZEKET IS!!!!"


"rendet kell tenni ebben az országban,a magyaroknak össze kell fogni ki kell takarítani a mocskos cigányokat"


ha ezek után még mindig védem azokat a romákat akik egy légynek sem ártottak soha, hát kövezzenek meg igen cigány védő vagyok

2011. márc. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
8%
Ha van két gyereked és az egyik rossz fát tesz a tűzre megölöd mind a kettőt, mert benne lehet a vérében annak aki még nem ártott senkinek?
2011. márc. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
2%

"ha olaszliszkán nem rasszista támadás volt, akkor miért kiabálták, hogy "öld a magyart!". Mellesleg azt a retket is elítélték. Még szép."


Ezt nem rasszizmusnak hívják, hanem közösség ellen elkövetett gyűlöletkeltésnek. És azért nem kapott büntetést amiért ők sem http://www.youtube.com/watch?v=bK6ScM53omU .


Mielőtt elkezdenéd jajj ez más, de nem más! Tipikus kettősmérce....

2011. márc. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
4%
ugyan hogy gondoltad, hogy olaszliszka rasszista támadás volt? szóltak a gyereknek hogy ugyan ugorjon már ki az első erre járó autó elé, hogy egy ízeset lincselhessen a család így ebéd előtt... ez abszurd
2011. márc. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

@Szarkasztikus Ákos


Nehéz valakit komolyan venni, aki nem képes egyszerre megfogalmazni véleményét. Floodolsz is rendesen. Jah hogy mi a kettős mérce? Az nem kettős mérce, hogy ha cigány mondja, hogy öld a magyart az közösség elleni uszítás, ha pedig fordítva van, akkor már rasszizmus? Olaszliszka nem egy kivételes eset volt. Azóta már történt több alkalom, hogy hajszál választotta el a sok zülledéket a lincseléstől. Nem azzal van baj, hogy kiállsz a cigányok mellett, azzal van a baj, hogy az utolsó aljadékot is úgy véded, mint a becsületes cigányokat. És így utólag megjegyezném, hogy a legnagyobb rasszista támadásként nyílvántartott tatárszentgyörgyi gyilkosság az örkényi cigány maffia leszámolása volt. Ismerek sok helybélit és mindenki tudja, hogy ezt nem azok az emberek követték el akiket vádolnak. Csak állam bácsinak gyorsan kellett találnia egy bűnbakot.

2011. márc. 12. 13:15
 19/23 anonim ***** válasza:

"Az nem kettős mérce, hogy ha cigány mondja, hogy öld a magyart az közösség elleni uszítás, ha pedig fordítva van, akkor már rasszizmus? "


mikor mondtam én ilyet?

2011. márc. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hát, őszintén szólva jelen helyzetben én nem ebből csináltam volna színdarabot. Az igazi utcai valóság nem éppen ez.
2011. márc. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!