Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted az Aktívban bemutato...

Szerinted az Aktívban bemutatott "Cigány Szupermen" az igazi magyar utcai valóságot mutatja be?

Figyelt kérdés
Szerintem Magyarországon több magyar halt meg rasszista indíték miatt, mint cigány. De ez magánvélemény.
2011. márc. 11. 20:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Hogyha ennyire szeretnének színdarabot csinálni az utcai életről, akkor azt is mutassák meg, hogy a cigányok napi szinten vernek magyarokat. És igen Ákoskának már megint elcsodálkozok ezen az értelmes válaszain, nem értem miért kell az utolsó pitiáner retek cigányt is védenie. De érdekes, hogy minden nap látok tőle hasonló szellemi szinten lévő válaszokat, mondjuk ezt a százalékai is megmutatják. Ja és most lehet lerasszistázni azért, mert leszóltam szegény cigányvédő ákoskát.
2011. márc. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"mondjuk ezt a százalékai is megmutatják. Ja és most lehet lerasszistázni azért, mert leszóltam szegény cigányvédő ákoskát."

Nem vagy rasszista. A százalékok itt a politika kategóriában inkább azt mérik, hogy ki mennyire isteníti a Jobbikot vagy mennyire utálja a cigányokat vagy az aktuális kormányt. Kár, hogy ezt még eddig nem vetted észre. Csak azért nem fogom ugyanazt szajkózni, mint a többség, hogy magasabb legyen a százalékom!

2011. márc. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Most lehet,hogy ezert talan meg el is visznek, de szerintem

nagy szukseg lenne egy par fekete "terepjarora" es hagyni ,hogy tegyek amit meg kell tenni.

2011. márc. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!