Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol lehet ilyeneket olvasni...

Hol lehet ilyeneket olvasni neten? (többi lent. )

Figyelt kérdés

Pl.: Egyik este egy Hotelben egy nőt meggyilkoltak.A rendőrök azt mondták, hogy valószínűleg egy kalapáccsal ölték meg.

Ezért minden embert egy sorba kiállítottak, a saját kalapácsukkal a kezükben.A nyomozó gondolta, hogy egy kalapácson talán van vérnyom.Sorba megnézte min egyik ember kalapácsát, és az utolsó embernek csillogott-villogott kalapácsa, és azt mondta a nyomozó:

-Ő a gyilkos!

Miért mondta ezt?


Na ilyesmi kéne!


2011. márc. 12. 17:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%

Minikrimit akarsz olvasni. Google.

De valami borzasztó szomorú, hogy képtelen vagy normálisan kifejezni, mit akarsz.

Plusz, megindokolnád, miért a politika kategóriába írtad?

2011. márc. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem én írtam a politika kategóriába, de mind1.
2011. márc. 12. 17:38
 3/14 anonim ***** válasza:
53%

A komment megírásának időpontja: ma 17:38


Kérdező!


Ne foglalkozz vele, ez a dubiis libertas nevű organizmus csak kötekedni tud. Nomen est omen, ugye...

2011. márc. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. márc. 12. 17:50
 5/14 anonim ***** válasza:

62


Homályosíts fel, pontosan mit is jelent a nickem, és hogyan jön a kötekedéshez? :)

2011. márc. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
62%-os! Amikor a kérdező feltette a kérdését, még nem a politika kategóriában volt a kérdés! 1 ember válaszolt rá, aki már a politika kategóriában látta! Néha a moderátorok át szokták helyezni a kérdéseket a megfelelő kategóriákba! Nem értem, hogy miért kellett ezt a liberalizmus ostorozására kihasználni.
2011. márc. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Amúgy az a vicc, hogy közben válaszolt a kérdésre és 30%-on áll a válasza! Gratulálok GYK!
2011. márc. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Sven

Kicsire nem adunk. A csúcs az volt, amikor egyszer belinkeltem a választási adatokat, és lepontozták, mert hogy az biztos "kommunista adat."

2011. márc. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"mert hogy az biztos "kommunista adat."

?????

bár én itt lassan már semmin nem lepődök meg.

2011. márc. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

tényleg aranyos, hogy a válasz le lett pontozva, meg az is, hogy a második válaszolónak láthatóan fingja nincs, mit is jelent a nick, de azért beszólt, mert libertas van benne, akkor biztos valami gáz.

elég jellemző.

2011. márc. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!