Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Mesterházy...

Mi a véleményetek Mesterházy beszédéről?

Figyelt kérdés
Esküszöm ha 80+ éves lennék, akkor én is ott csápoltam volna neki, így viszont nem akartam kilógni a "tömegből". :D Alkotmányos puccs forever.
2011. márc. 15. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
Nem hallgattam,de ha alkotmányos puccsról beszélt,akkor igaza van.
2011. márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Rég nem az az érdekes,hogy mi mond egy főállású politikai vezető,hanem hogy mik vannak az emberek fejében,hogy milyen erős a civil szféra és hogy meddíg húzzuk még ki,nem csak Magyarország ,hanem az egész világ! Globális társadalmi problémák vannak,ezt kéne megértenünk végre! Attól nem lesz nekünk jobb,ha a románoknak vagy a szerbeknek rosszabbul megy a szekér! Legalább középeurópa összefogna,de csak a széthúzás megy mindenhol! Nem akarok én ilyen próféta megmondó szerepben tetszelegni,rosszul is vagyok már a hivatalos megmondó emberektől! A lnyeg,hogy élj emberként és ne hagyd,hogy kizsigereljen a politika! Legyél független,álj középen,mert ha beálsz egy oldalhoz,akkor átmossák az agyad!!!!
2011. márc. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Ha egy szóval kéne összegezni, hát szánalmas volt. Én azt élveztem a legjobban, amikor az internet erejéről beszéltek az időseknek, twitter, facebook, meg mi egymás :D De ahogy elmosta a valóságot az már. De az egészben az a legjobb, hogy míg 1 éve állítólag csodálatos volt az ország, 1 év alatt a csúnya Fidesz mindent elrontott. Hát hajrá Atilla :)
2011. márc. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Ki az a Mesterházi?
2011. márc. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egy senkiházi.
2011. márc. 15. 19:23
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
"Nemhaggyuk! Nemhaggyuk! Nemhaggyuk!"... Méghogy OV, mint Rákosi... "Éjjen rákosi, éjjen a Párt!"
2011. márc. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
hülye volt mint mindig
2011. márc. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%

OV lassan már valóban olyan lesz,mint Rákosi! Csak ő nem a gazdagokat fossza meg a vagyonuktól,hanem a többieket teszi koldussá.

Nem hallottam a beszédet,mert egyikre sem vagyok kíváncsi.

Ha az öregeknek a netől beszélt,akkor nem mondott ostobaságot. Ismerek sok időt,75-80 éves nyugdíjast,aki használja a számítógépet.

2011. márc. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Alkotmányos puccs? Mesterházy arról beszélt, hogy hogy vette át a hatalmat Gyurcsány Medgyessytől?
2011. márc. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ugyan, hova gondolsz? Az teljesen demokratikus volt, pont mint Gyurcsány leváltása.
2011. márc. 16. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!