Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg érdemes volt MOL-részv...

Tényleg érdemes volt MOL-részvényeket venni az adófizetők pénzéből?

Figyelt kérdés
A májusban az orosz tulajdonostól megvásárolt állami részvénypakett ma 100 milliárddal kevesebbet ér. Akkor most ki tőzsdézi el az emberek pénzét? Úgy emlékszem, akkoriban a gyk-án a legtöbben támogatták ezt a vásárlást, pedig májusban sem állt olyan jól se a világgazdaság, se a magyar. Én a saját pénzemből biztos nem vettem volna részvényeket se akkor, se most.
2011. aug. 8. 19:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Majd Szijjártó megmagyarázza,hogy miért volt jó üzlet. Ha mégsem,akkor arról az MSZP tehet.
2011. aug. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

akkor ne vegyél

nem kötelező

2011. aug. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem én vettem, hanem a magyar állam. Nekik se volt kötelező.
2011. aug. 8. 19:39
 4/17 anonim ***** válasza:
62%

"Nem én vettem, hanem a magyar állam. Nekik se volt kötelező."


Hogy mered sértegetni a MAGYAR nemzetet? A MAGYAROK a tavaly áprilisi fülkeforradalomban ítéletet mondtak, és a változásra szavaztak. A MAGYAR Nemzeti Együttműködés Kormánya tiszteletben tartja a MAGYAR választók akaratát, akik megbízták a kormányzással, és minden tettével a MAGYAR választók szándéka szerint cselekszik :D :D :D

2011. aug. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Bajnaiék is meg akarták venni, csak akkor már nem volt meg az 50% a parlamentben, és mivel az IMF hitelből lett megvéve, parlamenti jóváhagyás kellett volna. Nem mellékesen 80 milliárd Ft-al kevesebből jöttünk volna ki, de Orbánék fel voltak háborodva, hogy nem kell a hitel. Most is abból vették meg, meg is szavazták, mert nekik lehet, csak az árfolyam és részvényárak miatt buktuk a 80 milliárdot.
2011. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Jaj, tényleg. Már kapisgálom: Az volt a nép akarata, hogy vegyünk MOL-részvényt. Ettől kezdve nincs több kérdés.
2011. aug. 8. 19:50
 7/17 anonim ***** válasza:

„A májusban az orosz tulajdonostól megvásárolt állami részvénypakett ma 100 milliárddal kevesebbet ér.”


A tőzsde már csak ilyen.

2011. aug. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
És az államnak miért kell tőzsdéznie, miközben azzal vádolja a magánnyugdíj-pénztárakat, hogy eltőzsdézték az emberek pénzét?
2011. aug. 8. 20:04
 9/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:49


ott a pont


Véleményem szerint a MOL megtartása igenis fontos feladat IMF hitelből vagy anélkül.

Pedig nem vagyok Fideszes és elítélem azt a populista dumát amivel meglépték ezt.

2011. aug. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Igazából nem az adófizetők pénzéből lett finanszírozva, hanem az IMF-től. Így egy picit nagyobb a veszteség mint 100mrd, mert a nyereség még a hitel kamatát se fedezi.
2011. aug. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!