Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi a létminimum 2011-ben...

Mennyi a létminimum 2011-ben Magyarországon?

Figyelt kérdés

Kerestem Google-n Wiki-n, de nem találom.

Valaki tudja?


2011. márc. 16. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Mármint arra gondolsz hogy minimum mennyit kell keresnie egy embernek,hogy el tudja tartani magát?Mert ha igen akkor szerintem egy embernek kb 120 E kéne ,hogy meg tudjon élni.Konkrétabbat én sem tudok.
2011. márc. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hivatalosan mennyi?

Régen gyakran bemondták a tv-ben is, főleg év elején.


120000 forinttal sokan kiegyeznének ma Magyarországon.

2011. márc. 16. 20:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi négyen éltünk éveken keresztül és élünk ma is havi kb. 120 ezer forintból. Hitellel.

Na igen, turkálóból öltözünk és hó végén már csak kenyér van vajjal, de azért még sosem éheztünk...

2011. márc. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Találtam egy cikket ami viszonylag friss?


[link]


de ez is 2009-es adatot ír:S


Jó hogy feltetted a kérdést!Csak nekem furcsa,hogy idáig minden évbe kiadták már ilyenkorra a hivatalos statisztikát,hogy mennyi a létminimum és hogy hányan élnek ez alatt?Érdekes.

2011. márc. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na igen, nekem is az tűnt fel, hogy nem is merik megmondani, mert akkor rögtön azt is meg kellene mondani, hogy hányan élnek alatta.
2011. márc. 16. 20:32
 6/7 anonim ***** válasza:
ha emelik a segélyt akkor egyből cigánybarát idióta monnyonle a kormány, ha meg csökkentik akkor meg megy a sírás, hogy jajj éhen halnak akik alatta élnek... csak én érzek egy kis ellentmondást?
2011. márc. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már úgysem volna aktuális a szám, hiszen január óta minden megint drágult:S
2011. márc. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!