Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A gyöngyöspatai önkormányzat...

A gyöngyöspatai önkormányzat kiáll a Szebb Jövő Polgárőrség és a Jobbik jelenléte mellett! Vélemény?

Figyelt kérdés

"A gyöngyöspatai önkormányzat elismeri a Szebb Jövőért Polgárőrség jelenlétét a faluban, tevékenységüket támogatja, amíg az a törvényes keretek között marad - jelentette be a szerda esti falugyűlésen Tábi László polgármester. A közlést tapssal honorálta a művelődési házban egybegyűlt több száz helybéli."


Közkívánatra, a falubeliek többségének az akaratát tükrözve védi az elesetteket a jobbikos szervezet! Ismét veszítettek az LMP-s, MSZP-s uszítók, a magyarellenes gyűlöletkeltők, a bűnözőpátyolgatók.


2011. márc. 17. 00:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%

Egészen addig, amíg nem hágják át a törvényes kereteket, senkinek nincs baja senkivel... szerintem.

Nem veszített ebben senki, és remélhetőleg nem is fog.

2011. márc. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

[link]


na egy újabb kurucinfo...

2011. márc. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Nálunk is Jobbikos polgármester van és azóta még a nap is másképp süt.
2011. márc. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Azt hogy érted, hogy még a nap is másképp süt?:)
2011. márc. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb minden faluban ez lesz, ahol tarthatatlan a helyzet. Mindenki szeretne biztonságban élni, de eddig egyetlen párt sem foglalkozott ilyen "piti" dolgokkal. A Jobbik igényét a bűnözés növekedése szülte. Ezen kéne mindenkinek elgondolkodni, nem kurucozni meg nácizni.
2011. márc. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
11%
Nagyon örülök neki, hogy a helyiek közérzete javult, ez azonban huszadrangú dolog amellett, hogy nincs ma magyarországon civileknek lehetősége erőszakszervezetet alapítani. Még egyszer, lassan írom, hogy a jobbikos hülyék is megértsék: nincs. Nem is lesz. A polgárőrségeket is fel kell oszlatni, minél előbb, annál jobb.
2011. márc. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi bajod van a polgárőrséggel?

Azok csak azért felelősek, h jelezzék ha bűncselekményt észlelnek, semmilyen joguk nincs pluszba.

Egyébként örülök neki, h jobb a közérzetük.

2011. márc. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Én is azt olvastam az összes helyszíni tudósításban, láttam a tévériportokban, hogy a helyiek egy emberként támogatták ezt a megmozdulást. És több helyről jelezték, hogy igény máshol is lenne rá. Ugyanakkor a cigányok vezetői kikérték maguknak, hogy néhány valóban bűnöző elemmel azonosítják és megbélyegzik, megfélemlítik az egész közösségüket. Azért nem árt ezt a szempontot is figyelembe venni.


Mivel a rendőrség kellően nem védi meg az embereket, és hosszú éveken át hiába panaszkodtak, tűrtek, én megértem, hogy most betelt a pohár, és sokan úgy látják, hogy íme, ez a megoldás! De hát lássuk be, hogy nem ez. Az ilyen önkényes rendfenntartást évezredek óta egy állam sem tűrte el, vagy ha kénytelen volt eltűrni, az mindig a totális csődöt vetítette előre. Nem véletlen, hogy az állam magának tartja fenn a jogot az erőszak legitim alkalmazására. Ha ez magánszemélyek kezébe kerül, az önkénybe és anarchiába torkollik. Egy másik válaszban is írtam, hogy legfeljebb egy szükséges rossz lehet ez a civil rendfenntartás, de nagy bajt jelez, hogy szükség van rá, ezért én nem tudok neki örülni.

2011. márc. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

De azon te nagyon okos nem gondolkoztál el, h ilyenkor nem magát a szervezeteket kellene megszüntetni, hanem azokat az okokat, amik kiváltják az "igényt"?

Ha megszűnne a nagyfokú bűnözés, akkor nem lenne szüksége az embereknek ezekre a csoportokra.

De látom neked is csak eddig jut el az agyad, h rasszistázz:)

2011. márc. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
A nagyfokú bűnözést a rendőrségnek kellene felszámolni, nem magánhadseregnek, meg nem kellett volna hagyni a cigányokat ennyire leszakadni az elmúlt 20 évben.
2011. márc. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!