Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Wass Albert-tér - Támogatnád-e?

Wass Albert-tér - Támogatnád-e?

Figyelt kérdés
Mármint ezt az elnevezést.
2011. márc. 19. 17:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Leszarom.
2011. márc. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
de jó, hogy ez a legnagyobb gondod... -.-
2011. márc. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Sverdans, ezt nekem írtad?

Semmiféle gondról nem tettem említést a kérdésben, pusztán kíváncsi vagyok, támogatjátok-e ezt az elnevezést.

2011. márc. 19. 19:29
 14/21 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert az oldalon szélsőséges terror van! Szélsőséges liberálisok egyedei igen nagy számban grasszálnak és gyűlölködnek, Sverdans az egyik díszpintyük!
2011. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Messzemenőkig egyetértek. Bár szerintem más határon-túli íróról is kellene teret vagy utcát elnevezni, mit pl. Sütő Andásról.
2011. márc. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
- I G E N -
2011. márc. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Támogatnám
2011. márc. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Szégyenletes, hogy olyan országban élünk, ahol fasisztákról lehet közterületet elnevezni és még szégyenletesebb, hogy vannak akik ennek örülnek.
2011. máj. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Utolsó! Tisztában vagy azzal a hatalmas ostobasággal, amit leírtál?
2011. máj. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Ostobaság?

Adott egy ember, aki egész életében nyíltan vállalta antiszemita nézeteit. Nem tudom, ez másnak mit jelent, nekem akkor is csak egy mocsok fasiszta lenne ha egy második Hemingwayt tisztelhetnénk benne (persze ez fel se merül).

Tételezzük fel, hogy nincs igazam. Ez esetben azt is állíthatjuk, hogy a MAZSHISZ-ben egy halom idióta, "büdös zsidó" ül, akiket semmi más nem érdekel, csak hogy jól pörögjön a biznisz, és a jó Albert bácsiról való közterület elnevezést kizárólag aljas üzleti megfontolások alapján tartják szégyenletesnek. Persze, jobikos logikával ez egy hihető opció.

Cáfolj meg!

2011. máj. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!