Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ennek a cikknek...

Szerintetek ennek a cikknek mennyi a valóságtartalma?

Figyelt kérdés

[link]

Tisztában vagyok vele, hogy a népszabi elfogult, de eléggé elgondolkodtató.

Lehet, hogy nem szimpatizálnak többé Fletóval sem?

"Nem a „jöjjön a tiszta lelkű fiatal generáció” buta populizmusa miatt, hanem pusztán abból a tényből kiindulva, hogy a politikai karaktergyilkosság kultúrájában sem az igaztalanul besározottak, sem a ténylegesen elkopottak nem léphetnek újra színre a siker reményében. Hogy is nézne ki, ha Mercutio, miután Tybalt – Rómeó hóna alatt egy kardszúrással – megölte, a következő felvonásban visszatérne, mondván, van még tennivalója."


2011. márc. 19. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Huhh, ezt majd holnap végigolvasom. De az eleje nagyon tetszik, szerintem nagyszerű iromány. Főleg amikor az önfelmentésről ír. Zseniális, és félelmetesen igaz.
2011. márc. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A cikk szerzője Magyar Bálint (SZDSZ).


Ilyesmi cikkekből több ezret gyártottak 1998-2002-ben, és most is hetente tucatnyi készül. A fidesz lebontja a jogállamot, diktatúra lesz, fasizmus lesz, csakabaloldalmenthetmeg stb.


Új arcok kellenek, mondja M. B. Javaslom mondjuk Vitányi Ivánt :))))

2011. márc. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát igen, előbb-utóbb ő is sittre kerül, de azért elgondolkodtató, maradjunk annyiban.

Amúgy elolvastad, vagy a szerző nevétől nyomtál is az x-re?

2011. márc. 20. 01:20
 4/4 anonim ***** válasza:

ma 01:20


Leellenőriztem, hogy a szokásos sablonokból áll-e a cikk, tehát mintát vettem belőle néhány helyen :)))


Egy ballib hiszticikknél ennyi pont elég.

2011. márc. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!