Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi lehet a valóságtartalma...

Mennyi lehet a valóságtartalma az alábbi cikknek?

Figyelt kérdés

Ne gyertek azzal, hogy "jajjkurucinfo", ezzel magatokat minősítitek. Csak objektív véleményeket várok, amik a cikkre koncentrálnak.


[link]


2010. ápr. 16. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


mivel itt van az eredeti cikk, és a kuruc.info csak lefordította, nyilván eredeti. Nem tudom mit vergődnek Izraelben, mi is lefossuk őket, ők miért foglalkoznak velünk? Foglalkozzanak magukkal.

2010. ápr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Nem tudom mit vergődnek Izraelben, mi is lefossuk őket, ők miért foglalkoznak velünk?"


- Én valhogy ezt nem tapasztaltam... inkább azt, hogy minden Izraelből származó hírt, amelyet csak lehetett, felhasználják az emberek a zsidók "romlottságának" bizonyítására.

2010. ápr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pl?
2010. ápr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én valhogy ezt nem tapasztaltam... inkább azt, hogy minden Izraelből származó hírt, amelyet csak lehetett, felhasználják az emberek a zsidók "romlottságának" bizonyítására.



Hát bizony a poshatt tej savanyú és budös, ezen nincs mit szépíteni! Az meg külön egy állati felfogás hogy nem a vélemény alkotó, értelmi szerző a hibás hanem a média!

Ne nevettesd ki magad! A cionágyú már nagyon unalmas, miért nem dugul el a sok zsadaj. Ha nem akarnak semmit ránk erőszakolni akkor minek okoskodnak?

2010. ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem normális ez az ember. és akkor csodálkoznak, hogy egyre többen kezdik utálni őket. kiemelem, hogy nem utálom a zsidó kisebbséget, hanem izraelt és az ilyen nagyképű pattogó szerencsétleneket.
2010. ápr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha én azt mondom, hogy ez egy undorító, hányingerkeltő, vérlázító, uszító cikk, az írója meg egy szemét állat, akkor antiszemita, rasszista, hitlerista bunkó vagyok?!
2010. ápr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!