Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szerintetek ennek a cikknek...

Szerintetek ennek a cikknek mennyi a valóságtartalma?

Figyelt kérdés

Én elég szkeptikus vagyok ez ügyben...

[link]


2011. ápr. 15. 19:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
A riherongy anyját a szerzőnek.Azt!!! Én túl vagyok egy mellrákon.Megműtöttek,aztán kemo és sugárterápiát kaptam. Iszonyat volt,de végigcsináltam.Senki nem írt fel egy grammal több dolgot sem,mint amit kellett,mert ne tudd meg mennyibe kerül.És a tb fizeti.A vérvételekből láttam,hogy hogyan javulnak az értékeim,hogy tűnik el. Ha ez ilyen egyszerű lenne,hogy rágcsoljunk áfonyát,vagy gránátalmát,vagy búzacsírát akkor nem lenne egy rákos se.De nem ilyen egyszerű.Hogy mitől van?? Először is örökletes a hajlam.Aztán a szoptatás se tesz jót.A Csernibilszintű katasztrófák sem.A sok műanyag,amit megeszünk.Én az orvosoknak hiszek még mindig,és nem a kuruzslásszerű próbálkozásban.Mert a kurozslónak sem drága semmi.Hisz nem ő szedi,nem ő fizeti és nem ő döglik bele.
2011. ápr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
A magánvéleményem az, hogy aki ezt leírta, az vagy gyengeelméjű, vagy életében nem látott még beteget, vagy egyszerűen egy gátlástalan szemét.
2011. ápr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
14%

nem egy ismerősöm gyógyult ki rákból kemo meg egyéb sz.rok nélkül, természetes gyógymódokkal! többen gyógyulnak meg rákból azok, akiket ilyen módszerekkel kezelnek, mint a kemósok...

ettől függetlenül én magasról teszek rá, ha valaki a kemóban hisz, csinálja, ő baja

2011. ápr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálam van olyan, hogy valamire azt mondom, hogy méreg és nem eszem meg/nem veszem be. De nem így, amikor komoly a baj. Az orvosoknak hiszek és az "ő" gyógymódjaiknak, nem a gyógynövényeknek. Persze azoknak is lehet és van is (pl. nálam a cickafarknak) jótékony hatása, de kétlem, hogy pl a rákot és egyéb súlyos dolgokat elég lenne velük kezelni. A kemoterápiáról tény, hogy sok helyen olvasni, hogy hatástalan, elavult, de véleményem szerint szükség van rá. Aki ilyen helyzetbe kerül mindent meg fog tenni annak érdekében, hogy gyógyuljon, még a kedves szerző is vállalná a kemót az biztos. Viszont nem értek egyet a szűrések korhatárával. Sokkal hamarabb kellene szűrni, a rák nem tartja be a korhatárt. Mindkét nagynéném mellrákban hunyt el 29 és 30 évesen, hiába volt minden már akkor, későn vették észre, mert ugye mammográfia ilyen korban nincs, legalábbis leb*sznak az orvosok, hogy minek jössz. Barátnőm húgánál 14 éves korában diagnosztizáltak rosszindulatú mellrákot, a fodrászomnál 21 évesen. Ők élnek, elég volt a műtét (14 évesnél a kemo is kellett), de akkor is rák! A többi fajtáról nem is beszélve. Közeli ismerősünknél (68 éves) a múlt héten diagnosztizáltak vastagbélrákot, ami átterjedt a májra és a tüdőre. A mája olyan szinten tele van daganatokkal, hogy nem műthető, szó szerint beborítja az egész májat a belsejéig. Tegnap műtötték (bél), aztán kemo. 1 évet adtak neki, imádkozom, hogy ne így legyen, hihetetlenül megviselne a halála. :( Ő ráadásul gyógyszerész, egyetemi kar dékánja volt, docens. Semmi kivetnivalót nem lát a rák elleni gyógyszerekben sem.

Engem nem érdekel, hogy ki mit mond, vállalnám a kemót meg mindent!, hogyha ne adj Isten, de oda jutnék, hogy kell és igenis szükség van a szűrővizsgálatokra, rengeteg ember életét menti meg, köztük rengeteg kedves ismerősünkét.

2011. ápr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21%

Pedig hiába mondjátok, ez a cikk a TELJES !!! valóságot tükrözi. A mai orvoslás egy jól kitervelt, emberek millióit átverő hatalmas üzleten alapul. A gyógyszert gyártó cégek gátlástalan haszonszerzésének rabul ejtett résztvevői az orvosok, csak vannak akik szemet hunynak ez előtt a tény előtt, mert eléggé jól járnak anyagilag, és vannak akik csalódnak a "nagy" orvos tudományban, és képesek még arra is, hogy kilépnek a gyógyászat területéről, mert nem hajlandók részt venni a tudatos népirtás nevű hadjáratban.

Aki ezt nem látja a saját szemével, az jobb ha nem betegszik meg, mert nem sok jóra számíthat.

Ahol a nap minden percében tv-reklámok sokaságával halmoznak el, zúdítják rád a sok-sok gyógyszereket népszerűsítő kisfilmeket, és a mai gyerekek ezeken nőnek fel, ott nem csoda ha az elhülyített emberek nem látnak az orruknál tovább. Milyen világban élünk? Minden reklámfilm arról szól, hogy fiatal!!!! emberek milyen nyavajákkal küzdenek, milyen fájdalmakat kell legyőzni nekik, de ha bekapja a tablettát, akkor (legalábbis 8, vagy 12 órán keresztül elmúlik a baja....)


NEM !!!!! meggyógyul. Hanem elmúlik a tünete!!!!

Ezért kell egészségesnek maradni, mert aki ma beteg lesz, azt a gyógyszerekkel valóban megölik.

Ha egészséges maradsz, soha nem szorulsz a mérgező gyógyszerekre, és nem leszel ügyfele a gyógyszergyártó cégeknek. Csak tudni kell hogy hogyan maradhatunk egészségesek. Mert az ember képes élethosszig tartó egészségre, de nem a mai ételek szintén mérgező összetevőinek fogyasztása révén. Tudni kell hogy mit együnk, mit igyunk, hogy gondolkodjunk ( ezt is be akarják folyásolni, erre való a média, úgy manipulálnak bennünket ahogy akarnak....) megtalálni az egyensúlyt az élet minden területén, szeretni a hozzátartozóinkat, és megpróbálni szeretni más embereket is, ami nagyon nehéz, hisz elolvasnak valamit, és nem fogják fel hogy mekkora súlya van a dolognak.

Nem értik hogy már elindult egy folyamat, ami megállíthatatlan, igen, a mai egészségügy, mint olyan, hamarosan feloszlik, illetve azon dolgoznak sokan, hogy kettéváljon az egészség ügye, ami valóban a még egészséges emberekkel foglalkozna, és a megelőzésen alapul. A másik terület pedig a gyógyászat, ahol a már beteg embereket gyógyítanák, persze nem csak gyógyszerekkel, hanem tudományosan is bizonyított természetes módszereket is alkalmazva. Mert szép számmal vannak ilyenek, akik NEM!!! sarlatánok, hisz ezrével kerülnek ki a kezük alól a gyógyult betegek.

2011. ápr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%
b*sszátok meg ezt én is olvastam. divat mostanában túldémonizálni a gyógyszeripart és az egészségügyet, és azzal vádolni, hogy a profit érdekében kvázi beteggé tesznek. persze nagy szerepe van benne a pénznek, de ez inkább úgy mutatkozik meg, hogy hasonló hatású készítmények közül azt támogatja a tb, amelyiknek a gyártója jobban tud lobbizni, nyilván abból adnak el többet. és a homeopátiát istenítő idióták, akik azt hirdetik, hogy a c-vitamin gyógyítja a rákot, azzal a dumával tukmálnak az emberekre szaros ásványi anyagokat meg egyszerű vegyületeket tartalmazó kb. betegség esetén semmire nem jó vackokat, arról papolnak hogy ne engedjék lehúzni magukat a gyógyszergyártóktól (inkább lehúzzák ők), szedjék ezt és ezt a méregdrága "természetes homeopátiás gyógyszert" és minden rendben lesz. kívánom, hogy az ilyen s*ggfejek betegségeit próbálják meg vitaminnal meggyógyítani, szívből kívánom...
2011. ápr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%
04-17 19:56, te idióta. hallottad már, hogy suszter, maradj a kaptafánál? ha nem tudsz lerajzolni egy pantoténsavat vagy aszkorbinsavat, vagy elmagyarázni, mi az a szövetszaporulat, ne adj isten, a dns szintézis menetét, ne üsd az orrodat olyan témába a demagóg baromságaiddal, ahol emberi anatómiáról, ne adj isten mikrobiológiáról van szó, mert a hülyeségeidet amit leírtál kb. már kismilliószor megcáfolták kísérletek, tanulmányok, stb.
2011. ápr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
27%

Kedves ismeretlen, aki le idiótáztál!


Te írtad, és nem én, hogy a suszter maradjon a kaptafánál!

Azt gondolom ez rád vonatkozik inkább, hiszen én pontosan a vitaminokkal foglalkozom munkám során. Mi nem rajzolgatunk, mi nem elméletben foglalkozunk az emberi test anatómiájával, hanem élesben, minden napos sikerélményekkel gazdagodva alkalmazzuk a vitamin-terápiát.

te meg inkább maradj a rajzolgatásnál, arra talán már képes vagy, mint ahogy egy 3 éves kisgyerek.

2011. ápr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%

az melyik tudomány, ami vitaminokkal foglalkozik? és semmi elmélet, csak gyakorlatban? :D

a másik, attól hogy olyan hülye vagy, hogy nem tudod mi a különbség azok között, amiket fent írtam, és próbálod elbagatellizálni, azzal csak a tudásod hiányát bizonyítod. de ha a 3 éves gyereked molekulákat rajzolgat, annak örülök, már meghaladta az intelligenciádat (ez jó jel a társadalom szempontjából)


az még hagyján, hogy a magad fajta (megint) idióták miatt (is) a sok megbolondított szerencsétlen nem szed/ad gyerekeinek gyógyszert pl., mert az "káros". És ez még a kisebbik probléma, hogy egy egyszerű megfázásból hogyan lesz bakteriális gyulladás, tüdőgyulladás, okozhat fibrózist, tüdőelégtelenséget. Az ilyen elcseszett idiotizmus miatt küzdenek a betegek az orvossal, hogy "doktorúr, dehát a rákra van már gyógyszer, mondta a barátom/ismerősöm/kutyám/macskám/internet". az, hogy esetleg egy készítmény SEGÍTHET egy már (orvosi kezelés hatására) gyógyulófélben lévő mondjuk mellrákos beteg felépülésében, az nem jelenti azt, hogy a sok antioxidáns (nevezzük inkább c-vitaminnak, bár így nem annyira eladható) gyógyítja a rákot, stb.


mindez csak odavezet, hogy az általatok démonizált gyógyszergyárakra (amik lehúzzák az embereket ugye, miközben szándékosan mérgezik őket (bocs, de nem szenvedsz vmi neurológiai betegségben is?)) a ti és a hozzátok hasonló szervezetek csak irigyek, és a kis szeletet akarjátok a haszonból. ha nem így volna, és az embereknek akarnátok jót, nem próbálnátok több évszázados kutatásokat mondjuk megcáfolni, mindenféle alap nélkül újakat kitalálni, hanem belátnátok, hogy a gyógyszer szükséges, és van helyes és helytelen gyógyszerhasználat (és megvan a helye a vitaminkészítményeknek is az egészség megőrzésében, DE EZEK NEM GYÓGYSZEREK, SOHA NEM IS VOLTAK ÉS NEM IS LESZNEK AZOK!). de ehelyett csak gyűlölködtök, és uszítotok, hátha pár embert meg is tudtok vezetni (miközben titeket is megvezetnek, mert gondolom nem q7-essel rohangálsz, csak a főnökeid), és le tudjátok venni őket. demagóg undorító populizmus amit csináltok, és gyomorforgató, hogy az emberek egészségének a rovására teszitek. ennyit erről, és nekem ne állj le magyarázkodni, mert első kézből ismerem mindkét oldalt. vannak köcsög orvosok is, akik szándékosan felírják a drágább gyógyszert annak aki tehetős, de nem ártanak vele. a ti "hitvallásotok" pedig csak csupa ámítás/hitegetés, pénzlehúzás és azon a kevés számú placebo felépülésen kívül, ami miatt szeretitek döngetni a melleteket, semmi eredményt nem tudtok felmutatni. mondom még egyszer: SEMMIT. amúgy ajánlok egy pszichiátert is, f*sza gyógyszerekkel rendesen lehet csillapítani a téveszméidet.


na meg anatómia, ne röhögtess... amúgy csak kíváncsi lennék, ha személyesen megkérdezném (mert ugye itt google a barátod), hogy ugyan mutasd már be a keringési rendszert/betegségeit, vagy az endokrin-rendszert, vázrendszert, arra mit mesélnél? mert EZ az anatómia, az nem tudás, hogy meg tudod különböztetni lenkey vitaminjait a csomagolásukról.

2011. ápr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

A stílusod elárul rólad mindent...

És leleplezed saját magad a gyógyszeripart, kitaláltál számomra egy betegséget, amire van már gyógyszer...

Jól megtanultad a leckét, hisz erre oktattak!


A vitaminok tudományához nem orvosi diploma szükséges, hiszen azok nem gyógyszerek! Egyszerű élelmiszerek, amikből a szervezetünknek nagyon kis egységekre van szüksége, de arra folyamatosan, és feltétlenül.

Nem alacsonyodom le arra az intelligencia- szintre ahol te állsz, aki még egy tulajdon nevet sem tud rendesen leírni, de azt azért tudatni akarom veled, hogy több száz ezer ember javulása, gyógyulása nem lehet placebó-hatás.

Ami az orvoslás számára érthetetlen, arra ezt a magyarázatot találták ki, nehogy csorbuljon az a nagy tekintélyük.

Szép napot neked.....

2011. ápr. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!