Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most komolyan, ezek után még...

Most komolyan, ezek után még lehet demokráciáról beszélni?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 22. 18:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem, viszont ezek előtt sem lehetett.
2011. márc. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Gyors válasz :)


De az "ezek előtt" alatt milyen időintervallumot értesz?

2011. márc. 22. 18:25
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Sőt, én nem is értem hogy Fidesz kormányzás alatt hogy akar valaki demokráciáról beszélni. Erről világosítsatok már fel!
2011. márc. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Orbánnak mennie kell! Nem magával a Fidesszel van baj, hanem Orbánnal. Ha valami normális ember került volna vezető szerepben a pártban lehetett volna a Fideszből egy tökátlagos jobboldali konzervatív hagyományőrző párt, mint mondjuk a német CDU.
2011. márc. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

"De az "ezek előtt" alatt milyen időintervallumot értesz?"


Sajnos elég nagy idő intervallumot kell, hisz a rendszerváltás előtt sem volt demokrácia és a rendszerváltás sem hozta meg nekünk. De még az MSZP alatt is szabadabbnak éreztem magam mint most, lényegesen kevesebb béklyó kötött meg és a Fidesz is lop legalább annyit, ha nem többet.

2011. márc. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

"Orbánnak mennie kell! Nem magával a Fidesszel van baj, hanem Orbánnal. Ha valami normális ember került volna vezető szerepben a pártban lehetett volna a Fideszből egy tökátlagos jobboldali konzervatív hagyományőrző párt, mint mondjuk a német CDU."


Lehetséges, hogy igazad van. El kéne zavarni és kiderülne.

2011. márc. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Sajnos úgy érzem, hogy nem csak Orbán személyiségével van baj. Már az egész párt átvette a stílusát. Nem is tudom, melyik irodalmi személy mondta azt, hogy akkor derül ki az ember igazi természete, amikor hatalomhoz jut. Szörnyű, ami ma itt folyik Magyarországon. Testületeket, független tanácsokat szüntetnek meg egyik napról a másikra, miközben a hírműsorokban külföldi állatkertekről meg meghalt jegesmedvékről van szó. Először még én se hittem el, de kezdem belátni, hogy valóban épül a diktatúra. Ja, és ma "tárgyaltak" az új alkotmányról. Tudjátok, mi a Fidesz fő érvelése, miért kell új alkotmány?

Olvassátok el ezt: [link] , és kristálytiszta képet kaptok a kormány őrültségéből.

2011. márc. 22. 18:36
 8/17 anonim ***** válasza:
10%
ugyan már, az indexet olvasod és elhiszed???
2011. márc. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

18:46


Tipikus strucc hozzáállás. El se olvasod, csak mert Indexes, de nem baj, majd koppansz. Mondjuk remélem, hogy nem, mert akkor nekem is sz.r lesz, nem csak neked. Azért remélem, nem akarod meghazudtolni azt, hogy a Vidékfejlesztési Minisztérium azt nyilatkozta, hogy:

„A Magyar Köztársaság Kormánya [...] arra kérte a bizottságot, hogy 2011-től a ferihegyi repülőtér a világhírű magyar zeneszerző és zongoraművész nevét vegye fel. Mivel a 25 fős Földrajzinév-bizottság 17 tagját minisztériumok delegálják, elvárható lett volna, hogy a jelen lévő kormánytisztviselők támogassák a kormány kinyilvánított és egyértelmű kérését.”


Ez így működik egy jogállamban? Ajánlom, olvasd végig a cikket, lesd meg, miket mondott a bizottság (volt) elnöke. Persze lehet, hogy már megint "összezártak a szemét szoc-libsi nemzetközi közössége"? :D

2011. márc. 22. 18:52
 10/17 anonim ***** válasza:
Az jutott eszembe mit kaptál volna egy ilyen kérdésért...egy évvel ezelőtt.
2011. márc. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!