Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most komolyan, ezek után még...

Most komolyan, ezek után még lehet demokráciáról beszélni?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 22. 18:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

19:02


Talán egy sört a haveroktól? :)

2011. márc. 22. 19:04
 12/17 anonim ***** válasza:
Azt hiszem azt a sört nem ittad volna meg.:)
2011. márc. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom miről beszélsz egyébként, de ha szeretsz rébuszokban kifejezni magad, csak rajta.
2011. márc. 22. 19:09
 14/17 anonim ***** válasza:
81%

19:02-es arra gondolt,hogy kiátkoztak volna a Gyk-ról akkora Fidesz imádat volt.


A kérdésre válaszolva:Papíron még demokrácia van.Egyébként olyan tipikus ez a viselkedés a Fidesztől.Megsértődnek,de még nem is olyan nagy baj,de emlékszünk még Sztálin híre jelmondatára:"Van ember van probléma,nincs ember nincs probléma."

Orbán valami olyasmit gondolhatott,hogy:


"Ezek biztos nem rám szavaztak,ezek kekeckednek"

2011. márc. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 doboszoli ***** válasza:
58%
Félelmetes dolgok. Demokrácia? Pfffffff.
2011. márc. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Bár papíron még lehet, hogy demokrácia van, azt hiszem "méjjjjjjen" tisztelt elnökÚR fejében már nem.

(nem véletlen írtam így nem helyesírási baki)


Ezt azóta gondolom így, mióta csonkították az alkotmánybíróság hatáskörét.


A nagyobb probléma az, hogy nem látok rá módot, hogy Viktor URAT kimozdítsák a pozíciójából.


Még nagyobb probléma szerintem az, ha a fentebb említett esemény bekövetkezne, nem látszik olyan politikus/politikai erő (minden pártor beleértve kivéve a jobbik, kiráz tőlük még a hideg is) aki érdemben most a talpára állva hihető, és eredményes politikát folytatva helyretegye itt a dolgokat.

(Adózás, munkanélküliség, egészségügy, oktatás... szinte mindent fel lehetne ide sorolni sajnos, ma Magyarországnak nincs egyetlen olyan szegmense sem ahol rendben mennének a dolgok.)


El sem tudom hinni, hogy ez ugyanaz az ember, aki 1-2 éve a parlamentben ült ellenzékben. Ijesztő, komolyan.


Baleys

2011. márc. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Amíg valaki leváltható, addig bizony demokrácia van. Az, hogy Orbánék ilyen szánalmas teljesítményt nyújtanak, már más tészta. Most megint jön az urambátyám rendszer?Köszönjük MSZP-SZDSZ a 2/3-ot -.-
2011. márc. 23. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!