Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán mikor váltatja le...

Orbán mikor váltatja le Schmitt elnököt, ha igaz ami kiderült róla?

Figyelt kérdés
Esetleg ez lesz a követendő példa?
2011. márc. 23. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Melyikre gondolsz? A helyesírására, vagy a 3 hónap felfüggesztettre? :)


Én már ezen nem idegesítem magam. Ha az emberek eltűrik, hogy ilyen ember legyen a Köztársasági Elnök, legyenek boldogak. Az a vicces, Sólyom után azt hittem, csak jobb jöhet. Azóta tudom, hogy mindig lehet rosszabb. :)

2011. márc. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Először lemondatja Lézer Jánost, aztán majd utána, csak győzzétek kivárni. :P


Ennyi ember szavazott egy olyan kormányra, amelyik legyintéssel intézte el a Kubatov-listát.

Megtanulták, hogy nekik mindent szabad. Legfeljebb bebizonyítják, hogy erről is az elmúlt 8 év és az MSZP tehet, ez a duma még vagy 8-10 évig bejön a szavazóknak.

2011. márc. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

1: A miniszterelnök legfeljebb a köztársasági elnök hogyléte felől érdeklődhet, mert az elnök papíron egy független, önálló egyéniség, nem pedig egy töltőtoll.

2: Ha kiderül, hogy szállodaigazgatóként pontosan tudott a lehallgatásokról, meg az szt tisztekről, akkor sem történik semmi, majd azt kommunikálják, hogy a családja életével fenyegették, vagy hasonló.

2011. márc. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az új Alkotmány elfogadása után már úgy sem lett volna rá szükségük! Lehet, hogy még ki is írják belőle, annyira feltűnően maguk alatt vannak már a feleségével együtt. Biztos meg is bánták már az egészet.
2011. márc. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Orbán Viktor Miniszterelnök nem válthatja le Schmitt Pál köztársasági elnököt.


A köztársasági elnök leváltásának, lemondásának mikéntjéről világosan fogalmaz a törvény. Tessék a google-t használni és elolvasni!

2011. márc. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért de egy közlekedési baleset több mint 40 évvel ezelőtt nem akkora dolog. De ha az esetleges ügynökmúltra gondolsz, sztem OV tudja és leszarja.
2011. márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Walter Sobchak


"Már nem azért de egy közlekedési baleset több mint 40 évvel ezelőtt nem akkora dolog."

- Ebben igazad van, nem nagy dolog... Nem is értem, miért kellett HÓNAPOKAT várni arra, hogy ezt a rövidke hivatalos közleményt megjelentessék. (Biztosan Schmittet kérdezték, és eddig tartott, míg hiba nélkül le tudta írni...)


"De ha az esetleges ügynökmúltra gondolsz, sztem OV tudja és leszarja."

- Hát EZ itt a szomorú dolog... Akinek elég hosszú a nyelve, annak még a múltját is megbocsájtják. Csak a tekintély tudod eléggé labilis dolog.


És akit úgy neveznek, hogy "Nyali Pali, az Ország Nyelve" - annak nem sok tekintélye van.


Csupán az a baj, hogy ezzel a személyválasztással a KÖZTÁRSASÁGI ELNÖKI POZÍCIÓ tekintélyét is szétcseszték.


Van, akinek semmi sem drága.


Pedro

2011. márc. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!