Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy kiderült, hogy a multik direkt rossz minőségű termékeket árulnak a volt keleti-blokki országokban?

Figyelt kérdés
Most láttam a HírTV-n, hogy a multik Magyarországon fűrészporízű csokikat, rosszul mosó mosószereket, egészségtelen bébiételeket és szivárgó pelenkákat árulnak. Összevetették az Ausztriában, Franciaországban és más nyugati országokban árult termékekkel, amik sokkal jobbak voltak.
2011. nov. 2. 18:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én már régen tudom, mert Nyugaton élek és tényleg nagy a különbség a termékek között.
2011. nov. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Heckler ***** válasza:
73%
Mert a hülye birkáknak az is jó, csak nyugati márkanév legyen rajta.
2011. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Igaz amit az első ír. Én sem otthon élek, és érezhető a minőségi különbség. Valamint itt nem azért akciós egy termék mert gyengébb minőség, hanem hogy adjanak valamit olcsóbban is.
2011. nov. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
és ehhez neked a hirtv kellett hogy rájöjj?????
2011. nov. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
27%

Ha nem a Hír-TV mondaná,akkor még maradéktalanul el is hinném!

Az Aldiban pl. ugyanolyan minőségű dolgokat veszek,mint kint Németországban. A Tandil mosószerük sokkal jobb,mint a többi drága,márkás mosószer. A csokijaik is a legjobbak,amit nálunk lehet kapni.

2011. nov. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%

Ez még csak most derült ki????

Ezért van itt gáz emberek...

Mindent úgy kell a szátokba rágni, hogy felébredjetek???

2011. nov. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%

Erre jó ugye az EU, csak nem nekünk. Védi azoknak a nyugati multiknak az érdekeit akik pár év alatt kivégezték a Magyar kiskereskedelmet, hogy aztán kedvükre etethessék velünk a szemetet, ami nyugaton már nem eladható, és még az ebből származó profit sem marad az országban.

Azaz egy része visszajön újabb multik formájában, hogy 100%-os lefedettség lehessen Tescóból, meg a többiből.

2011. nov. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pl. Angliában a Tesco saját márkás termékei kifejezetten a magas minőségűek közé tartoznak, de hát itt már marketingstratégiát kell alkalmazniuk, úgy látszik.
2011. nov. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
más*
2011. nov. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
35%
Hír TV. Hiteles forrás.Ennyi.
2011. nov. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!