Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesznek beteszi a kaput...

A Fidesznek beteszi a kaput az elhibázott adó politikája, és a növekvő árak?

Figyelt kérdés

Persze nem mindenről a fidesz tehet, hiszen a világgazdaságba nincs beleszólása, de könnyen lehet hogy ők isszák meg a levét. Hiszen az alacsony jövedelmüekkel kicsösztek, és az egy + szálka a sejhajukba hogy a magasabb jövedelmüeket meg jól elengedték. Erre jön egy akár 500Ft s benzin, 350es kenyér, növekvő energiaárak, szűkülő piac, regresszív gazdaság sb stb


Lehet hogy abból a feketelevesből amit az MSZP is kortyolt, ők is kapnak?


2011. márc. 23. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Ezt még innen közel 1 év távlatából nem tudjuk megállapítani.Ami biztos,hogy az MSZP-től már nagyon sok mindent benyeltünk,tőlük is befogunk sok mindent.
2011. márc. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Engem nem érdekel, hogy ki mibe bukik bele! Én csak azt tudom, hogy mióta a Fidesz van hatalmon, azóta mindenfelől azt hallom rokonoktól, hogy csődbe ment egy évtizedek óta működő családi vállalkozás, munkahelyek szűnnek meg, alig van pénz valamire. Úgy néz ki, még mi is sz.rba kerülünk, mert a 400 Ft-os benzinnel elérték azt, hogy faterom műhelyébe nem jár be senki, mert az ügyfelek annak örülnek, ha tankolni marad pénzük. Várjuk a jövedéki adó csökkentést.

Akárhogy szidják az MSZP 8 évét, ők legalább rendesen adóztatták a gazdagokat, a középréteg (amihez mi MÉG tartozunk) jól élt. Az új adórendszerrel mindenki jól járt, ugyebár, csak akkor nem értem, miért kell a köztisztviselőknek kompenzációt fizetni. Rejtély.

Árfolyam ingadozásokból meggazdagodott kormánypárti politikusok köpik a szegények képébe, hogy nem érnek semmit, miközben A8-as Audival szaladgál.

Bölcsődék, óvodák nem épülnek, iskolákat nem fejlesztik, még a gyerekétkeztetés sem érdekli őket, inkább a Terrorelhárítási Központnak utalják a pénzt.

Stadionokat építenek haveri alapon, miközben a magyar foci a béka segge alatt van. Petőfit cenzúrázzák március 15.-én, és bérelt tapsolókkal népszerűsítik magukat.

A nép, "az Istenadta nép" éhezik és szenved, de nekik az a legfontosabb, hogy alkotmányozzanak, hogy bebetonozzák a hatalmukat.

Ezeknek semmi se szent, még a saját szavazóik se érdeklik, csak a busás fizetés és a hatalom.

Apám, aki életében nem járt templomba, azt mondta, hogy imádkozni fog azért, hogy minél hamarabb kijárjam az egyetemet (persze államilag finanszírozotton, amit lehet később vissza kell fizetnem ugyebár) és húzhassak el az országból. Azt mondta, vele ne foglalkozzak, ő el lesz így öreg korára, de azt nem akarja, hogy a fiának egy ilyen szeméttelepen keljen küzdenie a mindennapi falatért.

2011. márc. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sz1u ***** válasza:
80%

23:22


A hozzászólásodból ítélve, én a faterod korosztálya lehetek..., és teljesen egyetértek veled. Simán nyomhatnék egy ctrl+c és ctrl+v-t.


A "keljen küzdenie"-ben azért remélem azért írtad egy l-lel a "kelljen"-t, mert az álamfőnk (sic!) is takarékoskodik a töltőtollja tintájával.

2011. márc. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Én meg pont az MSZP kormányzása idején hallottam mindenhonnan, hogy tönkrement az addig jól működő kisvállalkozásuk. A miénk is. Több, mint 20 év után és nem a Fidesznek, hanem az MSZP-nek köszönhetően. Úgyhogy ők sem voltak valami kisember-barát kormány ezt tapasztaltuk sajnos elég sokan.
2011. márc. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

23:42


Azért írtam egy l-el véletlenül, mert ma volt edzésem, hulla fáradt vagyok, de koordináta-geometriát gyakorlok a holnapi kis-érettségire, és nem mellesleg dühből írtam. De lehet egyszerűbb lett volna azt írnom most, hogy én így védem a magyar nyelvet :)


23:46


Az tény, hogy az a csapat inkompetens vénember túlságosan elkényelmesedett a bársonyszékben ahhoz, hogy észrevegyék a tényeket. De nekik ehhez 3-4 év kellett. A fidesznek sajnos elég volt 1 is. Én Bajnaihoz (és Oszkóhoz) hasonló szakemberekben látom az ország boldogulását. Természetesen nem oly módon, hogy szabad kezet kapnak, mert valszeg egy hónap alatt szétlopnák az országot. Nem, egy egységes, összpárti egyezmény alapján ki kéne nevezni egy felelős szakértői kormányt, és meglátni mi lesz.

Természetesen tudom, hogy álomvilágban élek, és ez Magyarországon sose sikerülne. De (ifjonti vérem mondatja velem) talán itt az ideje valódi (nem fülkés) forradalmat csinálni. Összeírni néhány pontban a nép követeléseit, és átadni az Országgyűlésnek, leváltani őket, és jöhetne az új kormány.

Ismétlem, tisztában vagyok azzal, hogy ez nem sikerülhet sok dolog miatt, de szép lenne. Akkor végre büszke lennék arra, hogy magyar vagyok, és talán akkor már nem keresném mindenben a lehetőséget, hogy mihamarabb elhúzzak innen.

2011. márc. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Be, ebben az országban már senki sem fog többé fideszre szavazni.
2011. márc. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%

"a középréteg (amihez mi MÉG tartozunk) jól élt"


Ez egy vicc, ugye? Ha mindenki olyan jól élt, akkor mi a fenéért bukott meg a kormány?

2011. márc. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Ebben az a legszebb, hogy az emberek egy idő után elfelejtik, hogy ugyan miért váltottunk kormányt, és újra elhiszik a maszlagot, ahelyett, hogy esélyt adnának pl a Jobbiknak.
2011. márc. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!