Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi készül itt már megint?

Mi készül itt már megint?

Figyelt kérdés

A Széll Kálmán terv után jön a Magyarország Munkaterv. Nem értem teljesen mi ez, nekem már túl elvont ez a strukturális izé. De arra azért felfigyeltem, hogy új Munka Törvénykönyvet is akarnak, hogy létrehozzák az EU legrugalmasabb munkaerőpiacát. Na ezt viszont azt hiszem, értem: Biztos bevezetik majd az indokolás nélküli kirúgásokat a nem állami szektorban is, és úgy általában Marx-korabeli proletár státuszba süllyesztik a dolgozókat.


[link]


2011. ápr. 1. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Na vajon mi készül. Hú de izgulok.
2011. ápr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
aza baj ,hogy érik már a vörös vetés =/
2011. ápr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A rugalmas munkaerőpiac alapvetően nem rossz, nekem jobban bejön az angol "modell", mint a francia verzió, ahol ha egyszer végre álláshoz jutsz (ez főleg az államira igaz), akkor nyugdíjig ki se robbantanak onnan.

De a pesszimizmus azt mondatja velem, hogy a rugalmasságból csak a rossz dolgokat fogjuk átvenni.

2011. ápr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!