Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Keresztény csatlósállam a...

Keresztény csatlósállam a köztársaság helyett? Erre készül a Fidesz?

Figyelt kérdés

A Köztársaság tér új neve: II. János Pál pápa tér.


[link]


Először megváltoztatják az államformát sima Magyarországra, most pedig ez. Ez már több, mint jelzésértékű. Én megértem, hogy nyalni kell (még) a KDNP-nek, de ez azért már túlzás. Mi a véleményetek?


2011. ápr. 27. 15:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos az a baj, hogy műkeresztény... Ha igazi, keménykezű, erkölcsös reformkeresztény lenne, még lehet, én is támogatnám...
2011. ápr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
11%
Az a véleményem, hogy az ilyen ideológiai parasztvakításokra van legkevésbé pénz. Ha a repteret ennyibe került átnevezni, mennyi lenne az országot?
2011. ápr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
36%

nem a kdnp-nek nyal, hanem a jobbiknak.

ha a Jobbik nem lenne akkor ez az egész magyarkodás meg kereszténykedés nem lenne a fidesz részéről. a határon túliak még mindig ne kaptak volna állampolgárságot, és grosicsék sem kaptak volna még mindig "év sportolója" díjat. most minden annyira nemzeti megy magyar, csak valahogy a fidesztől nem hangzik hitelesen...

2011. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nincsenek szerintem igazi hithű keresztények a politikai életben, mivel nem összeegyeztethető az erkölcsi háttér.


Ja, és elnézést, nem az államformát változtatták meg (szerencsére), hanem az ország nevét.

2011. ápr. 27. 15:40
 5/19 anonim ***** válasza:

1: Ha a fidesz hazudott 100x, akkor majd legközelebb nem fog?


" mivel nem összeegyeztethető az erkölcsi háttér. "


Nézzél szét a Jobbikban...

2011. ápr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

15:42


Szétnéztem a Jobbikban, ezért írtam, hogy "hithű keresztény". Néhány nagymagyarkodó kettőskeresztes keljfeljancsi még nem lesz hithű, csak mert azt vallja magáról. Ahogy a gyilkost se engedik szabadlábra, csak mert váltig állítja, hogy ő ártatlan.

2011. ápr. 27. 15:44
 7/19 anonim ***** válasza:
Áruld már el, mi cáfolja a Jobbikban a keresztény eszméket?
2011. ápr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A fidesz BETEG!!!! Mire jó ez??? mi értelme??? nemhogy az országot tennék jobbá, inkább átnevezik a köztereket :S Nagyon unatkozhatnak.
2011. ápr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A zászló csíkjait keresztbe kellett volna még helyezni. Címer?-.-
2011. ápr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Először megváltoztatják az államformát sima Magyarországra"

Na ez a mondatrész mutatja az értelmi szintedet, és tudatlanságodat, innentől kezdve a kérdést nem lehet komolyan venni.

2011. ápr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!