Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért ebben a tipikus ballib...

Azért ebben a tipikus ballib manipulációban nagyon igaza van a kurucinfo-nak, nem?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetnek ennyire aljasak, hogy merik leírni azt, hogy a nő verekedésben vesztette életét?! Vajon ennyire ostobák, ennyire szakszerűtlenek vagy szándékosan tompítják az élét? Akit megtámadnak és agyonvernek, az nem verekedett(!!!), nem résztvevője volt egy verekedésnek, hanem az áldozata volt egy agyonverésnek!


Ez még felháborítóbb, mint amikor az erőszakkal prostitúcióra kényszerített, megalázott, szexuálisan kizsákmányolt lányokat a "csupa profival dolgozó" tv2 prostituáltaknak(!) nevezte, mintha azoknak az a választott foglalkozásuk lenne. Gyakorlatilag rúgtak még egyet a lányokba...


[link]


2011. ápr. 3. 01:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A ballib sajtó egy manipulatív csaló banda.

Ebben hasonlít a kuruttyinfóra. Csak mindkettő a maga oldalára torzít.


További különbség, hogy a ballib oldal sokszor megpróbálja a higgadt korrektség látszatát kelteni, ellenben a széljobb szándékosan túlfűtött ordenáré módon kommunikál.

2011. ápr. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

én nem látok ebben semmi csodát

- nyilván védekezett, azaz verekedtek

- honnan tudod, h nem profik voltak azok a prositk ?


összességében nnincs ebben semmi felhábárító sztem, de semmiképpem se vélem ezt olyan hatalmas csúsztatásnak

2011. ápr. 3. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Nem vagyok ballib,csak normálisan gondolkodó ember!

A Kurucz mást sem tud,mint a gyűlöletet szítani.

Ebben a történetben a kormány a hibás,amiért nem lép fel erélyesen a "demonstrálók" ellen! Egy normális társadalomban ez megengedhetetlen.

A gyilkosokat elfogták,ha bűnösök,ítéljék el őket! De nem járható út mások fenyegetése,megfélemlítése!

2011. ápr. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Nincs igazad nem kell ilyen szélsőjobos fajgyűlölőnek lenni.

A néni miután kedvesen becsábította a saját lakásáb szegény hátrányoshelyzetű nagycsaládot rendkívűl trágár módon életveszélyesen megfenyegete a romákat és rályuk támadt.

Romák magukat védve próbáltak elmenekülni ettől a fajgyűlölő öreg nénitől és ebben a dulakodásban sérült meg az öregasszony.

Ez egy teljesen hihető történet szegény cigók mindig csak önvédelemből öik meg a rasszista magyart a saját lakásában ez teljesen jogos.

2011. ápr. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért szoktam elolvasni mindenféle sajtót ballibtől a szélsőjobbig át mindent, és így látok át szerintem a legjobban a dolgokon.
2011. ápr. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ma Magyarországon az összes sajtóorgánum erősen manipulatív!
2011. ápr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jaj, ne már:) Ennyire nem lehetsz marslakó...


"én nem látok ebben semmi csodát

- nyilván védekezett, azaz verekedtek

- honnan tudod, h nem profik voltak azok a prositk ?"


Az a védekezés, amit egy 80 éves néni produkálni képes több fiatal ellen, az nem verekedés, szerintem ez egyértelmű. Pontosan a kuruc.info-n nagyon jó példát hoztak ezzel szembe, amikor írták, hogy ez kb. olyan, mintha azt mondanánk azokra a romákra, akiket lelőttek, hogy tűzpárbajba keveredtek. És ha nem volt fegyverük? Akkor is tűzpárbaj. A néninek sem volt semmi ereje azokkal szemben. Mégis verekedés, nem? 80 évesen, mikor mozogni is alig tud, ne viccelj már...


A másik: onnan tudom, hogy nem profik voltak, hogy éppen erről szóltak a hírek. A lányokat különböző terrorral (pl. fegyverrel fenyegetve) rákényszerítették a testük áruba bocsátására, napi több tíz kuncsaft volt a ráta és kb. napi 1-2 milliót "kerestek" ezzel azok az kötél érett emberalatti férgek. Ezt még a szóban forgó műsorban is kivesézték. Ezután az egyik mondatban "a prostituáltak"-nak nevezték az áldozatokat. Empátia = 0.

2011. ápr. 3. 17:52
 8/10 anonim ***** válasza:
de most ha belegondolsz, kényszerből vagy sem, na de prostituálódtak :(
2011. ápr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha pedig te gondolsz bele, te is tudod, hogy ez így, ebben a szituációban, akkor sem volt elegáns - még ha a szavakat így értelmezve igazad is van. (A prostituált nyers lexikális jelentése alapján persze, igazad van teljesen és a tv2 sem vétett, ugyanakkor a köznyelvben a prostituált már tényleg inkább mint választott megélhetési forma van jelen - erre mondjuk valóban figyelhettek volna, no mindegy.)
2011. ápr. 5. 07:05
 10/10 anonim ***** válasza:
oké, csak sztem ez a legtöbb embernek nem tűnik fel , és főleg nem tűnik csúsztatásnak, nem ??
2011. ápr. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!