Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hallgatta valaki a Vona...

Hallgatta valaki a Vona interjút a Kossuth rádióban? Ő is csak egy tipikus politikus?

Figyelt kérdés
Én úgy éreztem, hogy így országos rádióban azért sokat kertelt. Nem válaszolt világosan a kérdésekre, hogy mit is akar. A radikális híveket se akarta "csont" nélkül hagyni, de azért elég mérsékelt volt a koma.
2010. ápr. 7. 14:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Persze, most kell is neki a mérséklődés, mert ugye demokratáskodni kell így a szavazás előtt.
2010. ápr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Miért, érdekel valakit hogy mit akar?
2010. ápr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Sikerult lejaratni a Jobbikot az biztos. Amire szavazunk azt kapjuk. Sajnalom a huszoneveseket, hogy megint 4 evet kell varniuk.
2010. ápr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

"Miért, érdekel valakit hogy mit akar?"


a Jobbik és Vona

hogyne érdekelne nem is keveseket :)

2010. ápr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
én nem hallgattam, de leírod, hogy miben nem adott elég magyarázatokat?
2010. ápr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
8%
Teljesen átlagos politikus
2010. ápr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Pl:

A kérdés:

Visszaállítanák a sorkatonaságot?

válasz:

Hát izé, valami hasonló szervezetet állítanánk fel, nem olyan mint a katonaság csak ingyenes, esetleg választható katonai kiképzés.

kérdés: Ki lépne a NATO-ból?

Válasz: Át kell gondolni a kérdést, hosszú távon is és röviden is nem tudom, na izé kilépünk vagy nem lépünk.. meglátjuk

2010. ápr. 7. 14:55
 8/18 anonim ***** válasza:

ez két olyan kérdés volt ami marhára nem lényeges jelenleg. feltételezem erre nincs komolyabb kidolgozott stratégiájuk.


idéznél még pár másik kérdést ami valódi és égetőbb probléma jelenleg és nem válaszolt rá rendesen?


ha tőlem megkérdeznék most, hogy eszem e spagettit 1 hónap múlva, akkor én is félrebeszélnék. mondanám, hogy izé szeretem meg jó, de éppen nincs otthon, meg nem tuti, hogy lesz hozzá kedvem, stb, de lehetséges, stb...

2010. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%
Vona is csak hatalmat akar,semmi mást.Csak olyasmit mond,amit a hívei hallani akarnak.A sok ostoba ifi pedig bedől a szövegének.
2010. ápr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ha hatalmat akarna, akkor CSAK olyan dolgokról beszélne, ami sokkal több embert vonz hozzá. nem lenne nehéz hidd el.
2010. ápr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!