Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy Kósa...

Mit szóltok hozzá, hogy Kósa Lajos felháborodott azon, hogy Gyurcsány Ferenc elment a romagyilkosságok perére?

Figyelt kérdés
Kósa: " Ez botrányos...ilyet az csinál, akinek elgurul a gyógyszere..."
2011. ápr. 6. 21:16
1 2
 11/14 doboszoli ***** válasza:
68%

"..olyan benyomást tesz, mintha azt mondaná.."

Neked lehet.

Miért kell a tehénbe belemagyarázni a borjút? Meg van annak a rendes módja.

Kósa? Hm, nem minősítem, mert kitiltanak.

2011. ápr. 7. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Dick Esmen ***** válasza:
97%
Kósa sok baromságot beszél de szerintem a saját pártja se törődik vele.4 év múlva már nem lesz se képviselő se polgármester,figyeljétek meg.
2011. ápr. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

"És a baj az, hogy a perről készült hírösszefoglalóknak a bűncselekményekről kellene szólniuk és nem arról, hogy Gy. ott járt."


én elég sok híroldalt olvasok, de arról, hogy ott járt, csak abból értesültem, hogy Kósa bejelentette. szerintem, ha csak simán elment volna, azzol nem foglalkozna senki. hogy foglalkozzanak vele, kellett az az idióta is.

2011. ápr. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

"Dick Esmen válasza:


Kósa sok baromságot beszél de szerintem a saját pártja se törődik vele.4 év múlva már nem lesz se képviselő se polgármester,figyeljétek meg."


Úgy legyen!


Nekem nem lett se jobban, se kevésbé szimpatikus Gyurcsány amiért elment a perre, és nem is gondolom hogy jobban foglalkozna a cigánykérdéssel mint mások.

Ha arra jártam volna és nem lett volna más dolgom, én is beültem volna.

2011. ápr. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!