Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Adjanak választ arra hogyan...

Adjanak választ arra hogyan és mennyiért lehetett vagy lehet ma is lefizetni a bizottságot, ahol legalább öten vannak, hogy rokkantnak nyilvánítják?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 12:00
1 2
 1/13 bp1985 ***** válasza:
83%
Egy mondatba felszólítás, és kérdés?????? Meg a stílus sem a legkultúráltabb.
2011. ápr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azért vannak annyian, hogy abból leglaább egy legyen, aki köpne, ha valami marha szeretné lepénzelni őket. Az tuti, hogy többe kerülne, mint amennyit így szereznél... xD
2011. ápr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Büdös a munka?
2011. ápr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok milliomos aki ez által akarna rokkant nyugdíjat igénybe venni. A kérdést azért tettem fel mert a médiákban elhíresült ez a FIDESZ szlogen hogy pénzért veszik adják a rokkant nyugdíjazást.Ha valaki volt már OOSZI-ORSZI bizottság előtt az tudja hogy az orvosi dokumentációkat máshol kell beadni, s másik ajtón hívják be a vizsgálatra, ( egyébként a beteg azt nem is tudhatja hogy hol melyik szakértői bizottság fogja vizsgálni ahol vannak vagy öten a bizottságokban. Tehát a pénzt mikor? Hol? Kinek adja át na és mennyit ?Ez a kitalált ügy hazugságokra épült a rövidnadrágosoktól . De adjanak válaszokat is ha már hazudnak.Egyébként 44 éves aktív dolgozó vagyok jelenleg is. A kérdést ezért is tettem fel.
2011. ápr. 14. 12:30
 5/13 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy kinek fizetett az ismerősöm, de neki 150ezerbe került hogy leszázalékolták (2 éve). Borsod megye.

Neki megérte, mert jól fizető munkahelye volt, ahonnan kirúgták, és nem talált másik állást.

2011. ápr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is tudok több olyan esetről, még a saját közeli rokonságomban is, akik szinte makk egészségesen 50 alatt rokkantnyugdíjasok lettek itt fáj ott fáj ürüggyel és némi "kis juttatással". A tarifákról azonban nem nagyon beszélnek. Amit fél füllel itt-ott hallottam az 1-2 százezer körüli.
2011. ápr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik erre a kérdésre nem tudnak bizonyítható válaszokat adni, azért nem mert a Fidesz csak kitalálta ezt az ügyet. Az utolsó választ adó is csak hallomásra alapítja válaszát. Előre a beteg azt sem tudja ki? Melyik bizottság vizsgálja meg és dönt az ügyben. Az orvosi dokumentációkat is máshol kell beadni, tehát az teljesen lehetetlen hogy pénzért adták vették a rokkantságokat, amíg erre bizonyított válasz nincs addig ez hazugság a FIDESZTŐL aki erre a kérdésre más formában nem tudott bizonyítani. Ezt a kérdést már feszegeti a Média is.
2011. ápr. 14. 13:15
 8/13 anonim ***** válasza:

"Úgy tűnik erre a kérdésre nem tudnak bizonyítható válaszokat adni,..."


Nem, mivel kenőpénzekről nem szoktak áfás számát adni.

2011. ápr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor bizonyára nemcsak az hazugság, amiket mi írtunk, hanem ezek is:

[link]

[link]

[link]

[link]

44 éves létedre vagy nagyon naiv vagy, vagy nem is tudom...

De ha te mindenképpen azt akarod hinni, hogy ez hazugság, akkor hidd csak azt, ha ettől boldogabb leszel.

2011. ápr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az hogy a médiák erről beszámoltak még nem bizonyíték . De könyörgöm számoljanak már be arról is hogyan mikor mennyiért történtek e feltételezések? Mert amíg bizonyíték nincs addig e felvetések hazugságok, mondva csinált ürügy hogy a betegeket megkárosíthassa a Kormány. Ez a célja s nem kellene hazudoznia, mert ezt teszik a rövidnadrágosok.
2011. ápr. 14. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!