Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, hogy a Jobbik...

Mit szóltok, hogy a Jobbik megkapta a költségevetési bizottságot a nemzetbiztonsági bizottság helyett? Jobb így?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jó kezekbe került szerintem. Végül is így is jó.
2010. máj. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mármint hosszú távon.
2010. máj. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó is meg rossz is...


Jó mert legalább nem a tolvajbanda MSZP kezébe került a költségvetési bizottság, rossz mert így nem lehet elszámoltatni az mszp-s bandát.

2010. máj. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:31

Szintén így látom.

2010. máj. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Na, ja
2010. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
Eddig 8 éven át a Fidesz vezette a költségvetési bizottságot, Varga Mihály elnöknek még sincsen még csak halvány lövése sem az államháztartás állapotáról. Valószínűleg az őt váltó jobbikos is hasonló kompetenciával és rálátással fog bírni :D :D
2010. máj. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

mszp kitörlőheti a seggét vele


a jobbiknak mind a kettő nagyon jó ezt is kérték vagy ezt vagy azt



mszp meg hülyét csinált magából

bár ez nem új

2010. máj. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a Jobbik szempontjából sokkal jobb. Ez egy fontos bizottság, sokat lehet szerepelni, ha van fontos, értelmes mondanivaló, azt könnyen el lehet juttatni a tömegekhez. Végül is a költségvetés mindent és mindenkit érint, a nemzetbiztonság, a titkosszolgálatok messze nem annyira. Nem véletlen, hogy az MSZP először a költségvetési bizottságra csapott le. A Nemzetbiztonsági Bizottság ehhez képest a háttérben marad, nem kerül a nyilvánosság elé, nincs érzékelhető politikai jelentősége. Gondoljatok arra, hogy mennyit szerepelt az előző ciklusban a költségvetési bizottság elnöke Varga Mihály, és mennyit szerepelt a nemzetbiztonsági bizottság elnöke. Róla én azt se tudom, kicsoda. És a Jobbiknak szerintem pont ez a költségvetési, pénzügyi tematika az erős oldala, itt vannak újszerű, kreatív meglátásaik. Nem tudom, a Jobbik kit küld ide, de Lenhardt Balázs nagyon értelmes és nekem szimpatikus.
2010. máj. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
holnapra 20 forinttal fel fog menni az euró ára. figyeljétek meg...
2010. máj. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"holnapra 20 forinttal fel fog menni az euró ára. figyeljétek meg..."



ne ugassál már... légyszíveees

2010. máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!