Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy politikus vagy ezekben a...

Egy politikus vagy ezekben a körökben mozgó tag, hány darab csekket ad fel egy hónapban, és ez mennyire veszélyezteti a megélhetését?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos vannak nekik is számláik, de nem hiszem, hogy ez nagyon mellbevágná és megterhelné őket.
2011. ápr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

vélemyényem szerint egy politikus nem keres sokat.

Mégha 1milliót is kapna (talán költségtérítésekkel együtt, bár a legtöbben biztos nem) az is semmi egy multinál lévő felsővezető, banki felsővezető, jólmenő cég tulajdonos mellett.

Nézd meg a a listákat,politikust az első ezerben sem találsz a jó fizetések között.

és csekket én sem adok fel.utalom a rezsit.

2011. ápr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csakhogy a politikusoknak általában cégeik is vannak vagy egyéb pénzforrásuk, a kevéske politikusi fizetést kiegészítendő...Én nem aggódom a számláik miatt.bizonyára ők sem szoktak azon gondolkozni, hogy egy kisnyugdíjas, vagy minimálbéres hogyan tudja kifizetni a számláját.
2011. ápr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyet sem. Sőt én sem járok postára, amióta vannak ilyen kényelmi szolgáltatások, mint csoportos beszedési megbízás, átutalás, elektronikus számlakontroll. Pedig tizedét sem keresem mint egy politikus.
2011. ápr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!