Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyet értesz Novák Előddel...

Egyet értesz Novák Előddel (Jobbik) hogy Magyarországon holokauszt ipar folyik?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 19:05
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
63%

"Teljesen mindegy hány ember ellen követtek el népirtást"


Tehát ha neked lenne három húgod, tök mindegy egyet ölnek e meg vagy mindhármat. Még szerencse hogy nem vagyunk rokonok. :D

2011. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
30%

"És igen, Sztalin is ugyanezt csinálta, a Japánok is ugyanezt csinálták, a csecsenek is, stb, stb...


ezeket EGYFORMÁN el kell ítélnie minden normális, civilizált embernek."


Elítélheted, de ha ezek az emberek nem csinálták volna te most éheznél vagy már éhen haltál volna, akkora túlnépesedés lenne.

2011. ápr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
49%
Novák Előd elég sok hülyeséget tud összebeszélni. Ez is közéjük tartozik, attól, hogy ez szerinte menő, és a zsidóellenességével szavazatokat szerez, attól még nincs igaza. Össze kéne ereszteni megint Tomcattal. XD
2011. ápr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:

azt mondja ki, hogy nem csak a holokauszttal kéne Magyarországon foglalkozni, megemlékezni erről, hanem a többi magyar évfordulóról is.

a holokauszt ipar meg az, h a zsidók lépten-nyomon hangoztatják az őket ért tragédiát, elrettentésül felhasználva saját halottaikat. én voltam auschwitz-ban, mert kötelező osztálykirándulás volt, és nem az jutott eszembe h jajj szegény zsidók, hanem h milyen morbid, beteges dolog mutogatni a levágott hajakat, stb...


arról meg nincs szó, amit a zsidók csináltak a tanácsköztársaság és a kommunizmus idején. sztálin elvtárs gulágjairól meg ne is beszéljünk...

2011. ápr. 20. 07:06
 15/53 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég sok magyar évfordulóról megemlékezünk, hirtelen nem jut eszembe, miről kéne még. A holokausztról pedig én speciel nem szoktam, mert nem érint, gondolom az emberek 90%-a azt sem tudja, mikor kell. De az kit zavar, hogy zsidó származásúak megemlékeznek róla? Mindenki arról emlékezik, amiről akar. Az pedig, hogy politikusok megjelennek ilyen eseményeken, nem jelent semmit. Egyrészt illik, másrészt talán ő is zsidó. Nem értem, mi a probléma, de tényleg. Akkor még megérteném a felháborodást, ha munkaszüneti nap lenne, neadjisten ki kéne vonulni zsidókat éltetni, de erről szó sincs, csak kiállnak páran a Dohány utcába és meghallgatna néhány beszédet.
2011. ápr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
57%
Sztálint azért nem hoznám ide, mert teljesen más kategória. Ugyan legalább akkora szemétláda volt, mint Hitler, ha nem nagyobb, de ő nem egy kiszemelt népcsoport ellen irányította a kivégzéseket, hanem politikai ellenfelei iránt, ami ugyan nem kevésbé rossz dolog, de más kategória. Mellesleg van kommunista diktatúrák áldozataina emléknapja, itt lakom a Kossuth tértől két utcányira, egy szobor is van, ahol minden évben megemlékeznek, most meg nem mondom, mikor.
2011. ápr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
50%

nézzük csak ezt az óriási nagy felhajtást:

van egy nemzetközi emléknap, meg egy a magyar áldozatokra.

Ez összesen kettő egy évben. Nem akarok szemétkedni, de mondjuk Ábel névnapból van vagy 5 az évben, csak hogy a nagyságrendekkel tisztában legyünk.

Tehát az szerintem jócskán belefér, hogy évente 2szer megemlékezünk az eseményről, főleg, hogy az egyik megemlékezés ebből kimondottan a több százezer honfitársunk szisztematikus megöléséről emlékezik meg, ami mint ilyen, az egyik legnagyobb magyarságot sújtó tragédia volt a történelmünk során.


És az sem igaz, hogy a többi magyar dologról nem emlékezünk meg. Dehogynem, aki mást állít, az hazudik.



Holokauszt-ipar egy helyen van: a széljobbon, akik abból élnek, és azzal csinálnak maguknak mindig hírt meg felzúdulást, hogy egyfolytában felhozzák, hogy de miért kell mindig erről beszélni.

2011. ápr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
68%

"" több százezer honfitársunk"


Majd megszakad a szívem! "


Ha így reagálsz több százezer magyar teljesen felesleges halálára (köztük mondjuk nagy magyar írókéra, költőkére, olimpiai aranyérmesre, világhírű tudóséra), akkor az rólad árul el sok mindent.

2011. ápr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
6%

"Remek birka vagy."


Te nem vagy az? Szinte magam előtt látom, ahogy nyálcsorgatva hallgatod a youtube-on Novák Előd magasröptű felszólalásait.

2011. ápr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:

"Ha így reagálsz több százezer magyar..."


Zsidók, drága barátom, zsidók, nem Magyarok!


"Te nem vagy az? Szinte magam előtt látom, ahogy nyálcsorgatva hallgatod a youtube-on Novák Előd magasröptű felszólalásait."


Utálom a Parlamenti közvetítéseket...

2011. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!