Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz izraeli testvérpártja...

A Fidesz izraeli testvérpártja a Likud azért izgul, hogy Magyarországon a választásokat a Jobbik nyeri, Izraelnek ez nem mindegy? Mi közük van hozzá?

Figyelt kérdés
A Likud izraeli kormánypárt Likudnik című honlapja úgy véli, hogy a Jobbik megnyerheti a választásokat. Az izraeli párt portálja mindezt abból az alkalomból írja, hogy a budapesti Parlament megszavazta a holokauszttagadás büntetésére vonatkozó törvényt. A cikkből az is kiderül, hogy Elie Wieselen kívül Bibi Netanjáhu miniszterelnöki hivatalának miniszterhelyettese is Budapesten járt a képviselők megdolgozására.
2010. márc. 23. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak ők vélik úgy. 69%on áll a jobbik. Kéne még vagy hat pártszóvivős botrány hogy ne nyerje meg..
2010. márc. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

"69%on áll a jobbik"


Forrás?

2010. márc. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Én vagyok a forrás.
2010. márc. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
"A viszontválaszát nem fogadom el."
2010. márc. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
A holokauszt tagadás büntetése tényleg nem volt okos húzás választás előtt.
2010. márc. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Érkezett 5 válasz, de egyik se a kérdésemre. Örülnék ha valaki válaszolna.
2010. márc. 23. 19:36
 7/13 anonim ***** válasza:
22%
Erre csak ők tudnának válaszolni? Honnan tudnánk, mi,hogy mások mit gondolnak?
2010. márc. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, azt hittem, hogy a Fideszesek tisztába vannak a témával. Én akkor se tudom feldolgozni,Simon Peresz kijelentése, holokauszttörvény, titkosítási törvény, izraeli kémrepülők, izraeli párt a magyarországi választások miatt izgul stb... csak nekem gyanús? mi jöhet még?
2010. márc. 23. 19:44
 9/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, most komolyan:

Amit írtál, mintha én írtam volna. Hurrá, nem minden magyarnak mosták ki az agyát! Valaki megmagyarázhatná a kérdezőnek a felsorolását!

Fideszesek nem mernek ide írni, mert gyávák, mint a pártjuk.

Orbán nem mer kiállni senki ellen vitázni, mert tudja, hogy bukna, a pártjával együtt.Gyávák.

Én hallottam Vonát beszélni az m1- en, na az felemelő volt.

2010. márc. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Gyáva Fidesz
2010. márc. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!