Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégis hol található annak a...

Mégis hol található annak a bizonyítéka, hogy volt egy listája Hitlernek, amiben szerepeltek a magyarok is?

Figyelt kérdés
Kiírás céljából. Ezer meg ezer helyen hallottam már ezt, de még sehol sem olvastam konkrétan leírva.
2011. ápr. 20. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
milyen listára gondolsz?
2011. ápr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ami azt tartalmazza, hogy ki akart volna írtani minket.
2011. ápr. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak elírta. De én is kíváncsi vagyok.
2011. ápr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%
Hitler a szlávokat aljaszolganépnek tekinette. Ezzel az volt a gond, hogy tévesen a magyarokat is szláv népnek titulálta.
2011. ápr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy hallottam, hogy nem feltétlenül kiírtani akart minket, hanem áttelepíteni Szibériába. De ezek szerintem csak ilyen mende-mondák. Persze gondolom, ha lehetett volna, akkor mindenkit kiírtott vagy legalábbis kitelepített volna. De szerintem bizonyíték nincs erre, mert odáig nem jutottak el, hogy ütemtervet csináljanak, még korai lett volna.
2011. ápr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem írtam el. Lista, amelyben azok a népek szerepeltek, akiket ki akart írtani.
2011. ápr. 20. 17:21
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hallottam, hogy a németeket is kiírtotta volna, sőt saját magát is. .....Hagyjuk már!!!! A történelmet úgyis a győztesek írják, bármit, bárki "szájába" lehet adni!!!!!
2011. ápr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%

töritanárunk is aztmondta h a magyar népet szláv népnek tekintette hitler az meg szolganép a szemében.


a tanár német nemzetiségű volt. szal sztem saját népét direkt nemtüntette volna fel rossz színben

2011. ápr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Abban, hogy a szláv szolganép nem sokat tévedett, lásd a szlovákokat, soha egy királyuk, vezetőjük, semmi, bunkó paraszt népség.
2011. ápr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy Hitler különböző népeket (köztük a magyarokat) kitelepíthesse Szibériába vagy az Urálba, először is meg kellett volna hódítania ezeket a területeket :) Amely nem állt szándékában és esélye sem lett volna rá. És aztán mire ment volna vele, ha teszem azt kitelepíti a Kárpát-medencéből a magyarokat? :) És itt marad egy lakatlan pusztaság. Ennek semmi értelme.


Hitler eléggé zavaros volt, túl sok tudatosságot és előre kitervelt szándékot láttatnak bele utólag a cselekedeteibe. Többnyire egyszerűen rögtönzésekre építette a politikáját.


Ez igaz Hitlernek a szlávokhoz való viszonyára is. Az egy dolog, hogy mit gondolt róluk. Ugyanakkor Horvátország, Szlovákia, Bulgária mindvégig a szövetségesének számított, sőt 1939 tavaszáig a lengyelekkel is nagyon haverkodni akart.

2011. ápr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!