Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van valakinek megcáfolhatatlan...

Van valakinek megcáfolhatatlan bizonyitéka az UFOk létezéséről?

Figyelt kérdés
Ráesette-e már valaki fejére egy, vagy megbotlott-e már valaki egy csészaljba, össze futott-e már valaki az úton egy körtefejű, gülüszemülénnyel ? Akiket elraboltak azok ne válaszljanak. Csak az "épeszűek" szól a kérdés?
2011. okt. 23. 23:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
69%

Nincs. De az ellenkezőjére sincs.

Esély azonban van rá, hogy valahol léteznek.

Olvass: [link]

2011. okt. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Ha azt mondanám, hogy igen, elhinnéd? Mert ha nekem mondan ilyet valaki, én nem hinném el csak úgy. Még akkor sem, ha megmutatná a fején a púpot, amit a csészealj okozott. Pedig alapból nem vagyok szkeptikus, nagyon szeretnék én is valami megcáfolhatatlan bizonyítékot látni. Pl. hogy mutatják a Tényekben,ahogy leszálltak a Hősök terén, ahol virágcsokrokkal, fogadóbizottsággal, meg kisüsti pálinkával várták őket... Na, azt talán elhinném, kivéve szilveszterkor és április elsején.
2011. okt. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
48%
Aki nem hiszi,hogy léteznek,az nem hinne az USA-nak sem ,vagy akármelyik nagyhatalomnak sem,akiknek bizonyára van bizonyíték a tulajdonában! Menj ki és nézegesd az eget,és talán egyszer te is látsz olyat,amiről azt gondolod,"na ez talán az!".De persze semmi sem garantált.De a szkeptikusokat szerintem az sem győzné meg,ha egyenes adásban a híradó közölné a tényt.Bár ezzel semmi baj sincs.Van aki az ufokban nem hisz,van aki Istenben...Mások vagyunk,de így van rendjén!
2011. okt. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
81%

Nos nézzük csak...csak a mi galaxisunkban a Tejútrendszerben 100milliárd naprendszer van kb...[a mi galaxisunk egy kisebb fajtájú galaxis...] már erre a számadatra is azt mondom ,h szinte kizárt dolog, h a 100milliárd naprendszerben ne legyen egy olyan bolygó ahol értelmes[általunk is élhető] élet kifejlődött volna...

Mégsem elég a számadat?:D A nagyobb galaxiscsoportokat összefoglaló "óriás galaxis csoportot" Meta galaxisnak nevezzük...A Meta galaxis kb.1milliárd Tejútrendszerhez hasonló galaxist tartalmaz..[ebben olyan galaxisok is vannak, ahol több biliárd naprendszer is van...és a metagalaxis még mindig csak egy a sok közül...]

Szóval a kis emberi agyunkkal fel sem tudjuk fogni, hogy mennyire de mennyire nagy ez az univerzum...

Ha Te nekem azt mondod ,hogy akkora de akkora nagy számok közt, amiknek már a nevét sem tudod..., nincs egyetlen egy értelmes civilizáció sem,akkor gratulálok:D

Egyszerűen nem értem a szkeptikusokat... Ha belegondoltok, hogy mennyi de mennyi lehetőség van, és egyetlen más társadalomnak sem adtok "esélyt"...eléggé furcsa felfogás:D bár kinek a pap kinek a paplan:)

2011. okt. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Konkrétan csészealjakat a 40-es évek óta látnak. Akkoriban készítették ugyanis halomszámra ilyen témájú filmeket. Azóta vannak beszámolók emberrablásokról, amik rendszerint az ufós filmek minden kliséjét tartalmazzák. Itt érdemes megjegyezni, hogy sosem mondanak olyan dolgokat az ott történt dolgokról amit késöbb ki lehetne deríteni, igaz-e. Az elraboltak mindig kábult(bedrogozott) állapotban vannak és mindig primitív mechanikus eszközökkel végeznek vizsgálatot rajtuk többnyire a testnyílásaikon. Ezekről a beszámolókról bizonyíték gyanánt max csak képeket tudnak felmutatni. Ezek a képek így néznek ki rendszerint: [link]
2011. okt. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Antimod ***** válasza:
48%
Azt nem tudjuk, hogy a filmek generálják az ufóészleléseket, vagy az ufóészlelések generálták a filmeket (mint felkapott témát pl.).
2011. okt. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Utolsó! Teljes mértékben egyetértek!!!
2011. okt. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
15:42-re és 16:07-re gondoltam,hogy egyetértek :)!
2011. okt. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Én azért azt nem gondolnám,hogy ne lenne igazságalapja pár "mende-mondának"! Sokszor túl sok az egybefüggés ahhoz,hogy az ember elgondolkodjon! Nekem konkrétan a legnagyobb talány ebben az ufo-mizériában a 47'-es Roswelli incidens.Ha csak meteorológiai ballon esett le,akkor miért volt az a nagy felhajtás? Meg mért lett az 51-es körzet annyira nagyon titkos? Nem tudom,de szerintem biztos nem vagyunk egyedül.Túl sok történetet hallottam ahhoz /olyan emberektől,akiknek adok a szavára/,hogy ne legyek szkeptikus...
2011. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Nyilván nem sima ballon volt. Inkább valami fontos katonai tulajdon, ami túl értékes volt, hogy egy paraszt csak úgy behúzza. Az idegen holtestek már csak redneckektől származik akik ott se voltak, olyan gyorsan elpucolták a lufit.
2011. okt. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!