Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyennek minősíthető a...

Milyennek minősíthető a médiatörvény?

Figyelt kérdés
arra vagyok kíváncsi, hogy a médiatörvény végülis jó-e vagy rossz-e? Sok szabadságot meggátol, ez igaz, de ahogyan eddig megismertem -mint a médiamonopóliumok és a manipuláció ellen irányul, illetve hangsúlyozza a magyar nyelv, kultúra stb. fontosságát. akkor miért fújjolják? amiatt, mert beleszól a médiaszabadságába, ezáltal a szólás és sajtószabadságba? De hát a média tényleg túl nagy hatalommal rendelkezik, szinte uralja és károsan befolyásolja az életünket.... Véleményekre lennék kíváncsi, illetve kérlek titeket, okosítsatok, ha valamit nem értek. Köszi! UI: Én is utálom a fideszt és a többi pártot, mert hazug disznó mind, ettől függetlenül érdekelne a médiatörvény, szóval nem fidesz-nyaliból kérdezem. :)
2011. ápr. 20. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha éltél volna a Kádár-rendszerben,akkor nem kérdeznél ilyent!

Nem arról szól,hogy a média monopóliumok ellen harcolnak majd,vagy megszüntetik a Való Világot. Hanem arról,hogy csak olyan híreket hallhatsz,amit a Fidesz tesz közzé.

Már most is a nemzeti ZV és az újságok a külföldön megjelent híreket hamisítva,a lényeges részeket kihagyva közli. Csak az tud hitelesen tájékozódni,aki elolvassa ezeket a külföldi lapokat.

Azt pedig még senki nem tudja,hogy jul.1.-e után mit fognak betiltani. Lehet,hogy ezt az oldalt is.

Nagyjából ez a baj vele.

2011. ápr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi.
2011. ápr. 20. 22:25
 3/3 bumbi02 ***** válasza:
igen..mindenki azon rágódott hogy az erőszakos bünügyi esetek a hiradónak csak 20%át tehetik ki, meg hasonló gumicsontokon (nem véletlen dobta be a Fidesz), pedig a valódi probléma ott van hogy a Fidesz szabályozza lényegében a hírközlést majd, és júl 1-től lesz csak büntetés a médiatörvény alapján, tehát akkor várható majd valami látványos "akció" médiumok ellen...
2011. ápr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!