Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek nem véletlen,...

Szerintetek nem véletlen, hogy mától lehet büntetni az Új médiatörvény miatt és máris elkezdik a vizsgálatokat? Hol van itt a szabad véleménynyilvánítás?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 1. 13:35
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Melyik kórból is ismerős, hogy megsértünk egy vezetőt és máris eljárást indítanak?
2011. júl. 1. 13:38
 2/19 A kérdező kommentje:
"A jelenleg mindössze 18 kommentet tartalmazó vitában valaki egy bizonyos Orbáncot csúnya fertőző betegségnek nevez, Schmitt Pálról pedig többen is megállapítják, hogy nem túl erős jellem, egy kommentelő odáig merészkedik, hogy "pojácának" nevezi. Mádl Ferenc a kommentekben csak Schmitt Pállal szembeállítva, pozitív példaként szerepel."
2011. júl. 1. 13:40
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Lassan várhatjuk a fekete autókat.
2011. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
22%
Nem értem mi a fenének kell ezt túlmisztifikálni. Bár a zsindexnek is kell valamiről csámcsogni uborkaszezon idején!
2011. júl. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

"Nem értem mi a fenének kell ezt túlmisztifikálni"


Hol van itt a szabad véleménynyilvánítás? És mi abba a durva ha valaki azt írja, hogy pali egy pojáca?

2011. júl. 1. 14:03
 6/19 anonim ***** válasza:
97%

Semmi nincs túlmisztifikálva.


Adott egy fórum, ami arra van, hogy véleményt nyilvánítsunk. Jön valaki, aki a névtelenség mögé bújva oda nem illő szavakat használ, és most mindegy, hogy igaza van-e, netán rágalmaz, sérteget, miért a fórum tulajdonosa vállalja az ilyen Gipsz Jakabokért a felelősséget?


Ez olyan, mintha a facebookos bejegyzéseinkért Mark Zuckerberget kezdenék el b@szogatni. Amit szó nélkül meg is tennének, ha magyar lenne az oldal. Külföldre szerencsére nem ér el a kezük.

2011. júl. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

Én már régen mondtam, hogy "aki nincs velünk azt kinyírjuk" politikát folytat Orbán vezér.

Na, majd ez is megy vizsgálatra.

2011. júl. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor elkezdődik az, hogy virágnyelven kell beszélni, nehogy megbüntessenek?
2011. júl. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
98%

"Ez olyan, mintha a facebookos bejegyzéseinkért Mark Zuckerberget kezdenék el b@szogatni. "


Szerintem itt arról van szó, hogy a kommentekért az adott oldal vállalja a felelősséget, adott esetben moderálnia kell.


Mondjuk eddig is volt moderálás, nem értem, hogy minek kell ez az idióta törvény...

2011. júl. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
2011. júl. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!