Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az LMP, Amnesty Internation...

Ha az LMP, Amnesty International, MSZP, Szdsz stb. annyira védi a cigányokat, akkor miért nem költöznek le olyan vidékre, ahol cigányok vannak, és majd utána beszéljenek. Nem úgy lenne méltányos, ha a Rózsadombra hozzájuk is felnyomnánk párat?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 22:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Mert itt nem arról van szó, hogy a cigányok adakozók és jószívűek, hanem hogy védeniük kell politikai okokból. Mert erre építenek.
2011. ápr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Van olyan ismerősöm,aki pártfüggetlen mégis engem is gyakran lerasszistáz csak mert általánosítani merek.

Én is azt javasoltam neki,hogy költözzön oda ,menjen el ,nézze meg,majd ha megtámadják megtudja.

Jött is rá a válasz:Már volt bajom velük,de nem ítélem el az összeset(mondjuk ahányszor megtámadták(3)mindig cigányok voltak az elkövetők).

Egyébként lehet,hogy sok cigány bűnöző,ingyenélő,de hidd el nem hülye.Ha egy olyan megy őket meglátogatni akiről tudják,hogy mellettük van akkor jól viselkednek és mártírkodnak.

2011. ápr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Az a baj ezek a megélhetési neoliberális politikusok mindenkire rá üvöltik , hogy rasszista ha nem fogadja el a semmitérő destruktív gondolkodásukat ! Pedig néha józan paraszti ésszel felfogható lenne a politikai bűnpártolás maga a bűnözés melegágya !
2011. ápr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
Kérdező: beragadt a jobbikos lemezjátszó? Baromira unalmas ez a "gyere le a Rózsadombról Szabolcsba" című duma. Évek óta mást sem lehet tőletek hallani, olyanok vagytok, mint valami klónozott papagájok.
2011. ápr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
Én eddig azt hittem, ők azt hirdetik hogy javítani kell a cigányság helyzetén... Nem pedig azt hogy kívánatos ilyen helyzetben hagyni őket! Tehát épp a jelenlegi helyzet ellen akarnak tenni, csak nem olyan erőszakos, igazságtalan és törvénytelen eszközökkel, mint ahogyan a magyar társadalom jelentős része elképzeli a probléma megoldását. Az ellentét abban keresendő, hogy van aki tenni akar a másik segítéséért, van aki pedig úgy véli származási alapon vagy csak simán alanyi jogon jár neki a pozitív megkülönböztetés a cigányokkal szemben. (Egyszóval mindenki más megdögölhet) Kérlek ne hozzátok itt az idióta érveket, mely szerint a cigányok vannak pozitívan megkülönböztetve. Szerintem aki vidéken él, tudja hogy abszolút negatív kép alakult ki a romákról, és sokan úgy gondolják ők nem számítanak. Általánosak a negatív előítéletek, mégis az átlag nagymagyar úgy véli, mindenhol hátrányt szenved a cigányokkal szemben...
2011. ápr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Egyszerűbb más, esetleg kicsit radikális megoldására rasszizmust kiáltani, mint kevésbé radikális megoldást találni.
2011. ápr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Hozzátenném, hogy ezzel a felfogással mindenki kávét inna alacsony vérnyomásra.
2011. ápr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%

Egyébként mellesleg az LMP-nek van kevésbé radikális programja a cigányságot illetően...

[link]


És a Jobbiknak mi van? Vonuljunk egyenruhában!

2011. ápr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Kérdeztem már meg ezt ugyanezt jogvédőnek nevezett marhától. Hát mellébeszélés az volt rendesen.
2011. ápr. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
Pontosan mit tartasz mellébeszélésnek?
2011. ápr. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!