Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az LMP, Amnesty Internation...

Ha az LMP, Amnesty International, MSZP, Szdsz stb. annyira védi a cigányokat, akkor miért nem költöznek le olyan vidékre, ahol cigányok vannak, és majd utána beszéljenek. Nem úgy lenne méltányos, ha a Rózsadombra hozzájuk is felnyomnánk párat?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 22:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

"beragadt a jobbikos lemezjátszó?"

Dehogy vagyok én jobbikos, még az tenne be...

2011. ápr. 22. 00:09
 12/15 A kérdező kommentje:

"Egyébként mellesleg az LMP-nek van kevésbé radikális programja a cigányságot illetően... "

Menjünk le az Amnesty-vel segíteni a rettegő romákon, akik fosztogatják a falut, és már termelni se lehet Patán... Ez aztán a romaprogram!

2011. ápr. 22. 00:11
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Valószínűleg azért, amiért te sem költöznél le és csak itt magyarázol róla, mint pl én is :)

Hogy mi lenne méltányos arról ezen az oldalon fölösleges vitatkozni. Felőlem ott is élhetnének cigányok.

2011. ápr. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
19%
Én már most is hasonló helyen lakok... Tehát tudom miről van szó. De az utcán vonulgatás nem segít semmin. A cigányok nem azért bűnöznek mert cigányok! Minden az elmúlt évek hibáinak következménye. Az emberi fejlődés jelentős részben a méhen kívül zajlik le, ezért a nevelés is a környezet is nagyban befolyásolja a későbbi viselkedést. A rasszizmus nevelte ki a romákból azt a viselkedést ami ellen a rasszisták tüntetnek.
2011. ápr. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
60%
Marhára nem a Rózsadombon laknak mármint az Amnestysek, én ismerek többet, valamelyik lakótelepen lakik és egyik se ismétlem egyik se Rózsadombi pénzes köcsög.
2011. máj. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!